Prijava

Pa izvoli zvalonjo, nisam ja ni bez ruku ni bez nogu, niti bez igde ikoga na svetu. Nece po meni niko pisati pa ni na internetu. Sta si sad ti neka faca, pa sam se ja usro od tebe? Imas 28 godina i 4 dece, blejis na vukajliji 24/7. Svaka cast

Znam ko si majmune, znam kako se zoves prezivas, kako izgledas, koliko imas godina i gde zivis.

doću ti na gajbu zaglaviću ti zvonce znaš

Auuuuu zajebavas li? Koji ste vi raspad bez mene bokte xd

Da, teška srca moram priznati da fališ u odbrani, doveli smo nekog niskog, nemoćan je skroz

I jesi realan da te neko preko neta toliko iznervira, šta se cimaš sa njim jbt

Brt realno kidam odbranu a u napadu ako krene kao simon kapiten sam xd

A jebacu mu mater radi reda i usput pusti sad to

Pa nije pusti sad to, tako te i na basketu iznerviraju i onda srljaš, nađi unutrašnji mir xd

I napustam ovo kancerogeno govno od sajta. Svi koji imaju nesto protiv mene neka dodju, znate gde sam. Samo jedan po jedan molim vas, nemam mesta za sve. Pun mi vas je kurac, nikad niste progovorili sa mnom dve reci a imate neke stavove o meni neke pretnje. Zbogom vukajlijo na kurac te nabijem

A to me nervira samo onaj mali sto tripuje da zna foru i teca sto laze za rezultat xd

Jesi zvao za onu salu usta te jebem moram sto vise obaveza naci da imam izgovor da ne budem kod kuce hahaha

Sad sam se setio sa nekim starijim likovima pre 2 god u vizuri kad sam igrao i oni svi stalno pola sata pre termina dolaze uredno i tako 6 meseci i samo odjednom jednog glavnog nema, ne dolazi nekoliko termina i mi svi šta je sa čovekom, je l živ, kažu razveo se, uživa čovek sad sam, boli ga kita da se cima na basketu

Hahahha pa taj rad i ja se vratio basketu kad sam se ozenio xd

хахахаха па да ли је могуће, какве сте ви дебилчине, маестро и бомбаш први, а остали не заостају много, шта сте се напалили, звучите као пропалитети , жалим вас

Ako nisi skontao, moj odgovor je da nisam pitao za salu, idi sa gustim subotom igraj, njega koristi kao izgovor za beg

Jebi se jbt ja nisam ni trazio uzdao se u tebe koja sam ja lakoverna budala

Šta bre da se jebem, znam ko si majmune, znam kako se zoves prezivas, kako izgledas, koliko imas godina i gde zivis.

Ma pitaću evo sutra obećavam, pa javljam

TO JE TO ODJAVLJUJEM SE SA VUKAJLIJE SVI KOJI IMAJU NESTO PROTIV MENE NEKA DODJU DUKKA IMA MOJE IME I PREZIME I ADRESU SAMO JEDAN PO JEDAN NA KURAC VAS NABIJEM

долазим ја ево, кренуо сам, само стоку да на'раним, спреми се

niti bez igde ikoga na svetu

Sta si sad ti neka faca, pa sam se ja usro od tebe?

лолиша, па јасно је ко дан да си опет успео да се усереш

Pun mi vas je kurac, nikad niste progovorili sa mnom dve reci a imate neke stavove o meni neke pretnje.

nikad niste progovorili sa mnom dve reci a imate neke stavove o meni

погледај се сад како цвилиш, а ономад је све било занимација за тренутке доколице јебем ти матер глупу у пичку

дркаћу те по целом нету и нећу сматрати своју мисију успешном док не почнеш стварно да ме тражиш, пошто се жеља за тим већ назире

Axaxaxaxa trljam oči krv ti jebem Stec opsovao
PRE LJE PO OSTROGA MI

Djoks Stajl

hahahahahahahhaha dal ste toliko retardirani pojedinci da ste rovali po fejsu hahahahah

samo jedno pitanje, da li stvarno mislite da je ona lobanja onaj paramecijum cije ste slike kacili i profil sa fb(vrhunac gluposti definitivno) da li stvarno ali da li stvarno mislite da je ta lobanja u stanju da napise 373 definicije na sajtu saljivog sadrzaja? on bre ne zna da prica jebeno slepac najobicniji

da sam znao da ce da se nakace ovolike lubanje ne bi nista ni pisao pominju se tuzbe jebote ja ne verujem hahahahah

Ja bih rekao da si se ozbiljno usro, a posto si nub ne znas da sam stavljao slike svoje na forumu i da dosta ljudi zna kako izgledam, tako da ti niko nije ni poverovao na prvom mestu. Ne pominje niko tuzbe, pominjem mogucnost da mu neko dosapne na fesjbuk da ga prozivas na vukajliji.Ja sam sinoc trazio lika na internetu, Brkic iz Tabloida je pisao o njemu
http://www.magazin-tabloid.com/casopis/?id=06&br=305&cl=08
Vidis da je naprednjacki bot, oni placaju hakere taj njihov tim, sasvim je legitimno ocekivati da upadnu kod Bohora sa nalogom za ip adresu, mejl i ostalo, znamo da njima nije problem pronaci nikoga dok su na vlasti. Cak se razmisljam da toj lobanji sam napisem kako si ga slao po burek i pivo, da ti donese jos jednom. Ne znam sta drugi misle