Prijava

ko je napisao ovaj post na koji odgovaras bonibon?

pseto, nemoj da me zoves po slatkisima, to sam navikao od dobrih riba da slusam...

Djoks je napisao

Ne smaraj magare

Ne vidim taj post nigde zato

Hahahaa jel su ovo svi pobrisali postove svoje?

Vodio sam ljubav sa panik lampom.

bombas

Nisam na forumu dugo bio tako da nisam ispratio to sa slikama ali jel ti stvarno mislis da sam ja pokusao ljude da ubedim da si ti on?
Niko nije ni skapirao o cemu se prica sem tebe jer si i ti grobar a i stariji lik

Lepo si napisao da sam nub sto pominjem i da su te vec davili zbog tog nadimka isto ali eto meni bilo dosasno nastavio pricu, tebi bilo ostalo jos dve pljuge ti odgovorio i onda se gomila ljudi i raznih maestra nadovezala jer nisu ni znali o kome se navodno radi i eto sta ispade na kraju

Iiii vratio se u daune

ne znam ja Djoks, ja sam rekao sta sam imao, nikog nisam prozivao, tim izjavama i prozivkama nek se bave sad oni koji su prozivani i vredjani, ja sa tim nemam nista

Ok bro vracam se u cekaonicu pobedio si

Ja sam pisao o tu jednom liku iz kraja, to sto su ovi debili kacili nekog coveka ja stvarno ne znam ko je taj covek niti me zanima njemu nista upuceno nije bilo
Poz svim dobrim ljudima

Ok je koji ti je kurac, nece niko nikog da dira, opusti se bre

Pa bila je priča na četu da se onom liku šibne link do ove teme. Da vidi one prozivke plus svoju sliku i nik bombas, realno dobar plot tvist.

Ne znam neko da l mu je poslao stvarno, valjda nije.

Хахахах, послаћу ја ако ми буде досадно

Hahaha koji si ti car brate :D

Vidi ga Djoks sto ostavio preplašeni post i odjavio se trajno.

Hahahahahahha joj jebem ti nebo pa tacno treba ako se vrati da ga bombas siluje u lobanju

bombas

Ok je koji ti je kurac, nece niko nikog da dira, opusti se bre

шта сад сереш? реци шта си урадио са ип адресама дјоксовим што сам ти слао.

Sirite ljubav, a ne rt XD