Prijava

Ovo je definitivno najšupačkiji potez na vukajliji ikada.

Mozda iz tvoje perspektive, iz perspektive ostalih podseticu na zaista supacki potez od pre nekog vremena:

Naime, jedna clanica na chatu je pitala koja je prosecna velicina kurca, sad neki su pricali ne znam 15, 16... a ona majku joj kurvinu kaze, a sto mi je Rasni onda rekao 11? Ahhahaha, ne znam jel neko sacuvao to.

Jedno je prozivanje i bezazleno podjebavanje po sajtu. Ali ovo sa virusom sto si okacio je stvarno FUJ.

tacnije 11 virusa, ahahaha

Ti si bas opterecen kurcevima. Pises o eruovoj slici kurca sto imas sacuvanu na kompu, pominjes duzinu moga kurca i sa svake moguce teme ti skreces na kurac. Latentni peder si.

Lol, da li ste stvarno ladno kliknuli na link. Čak mi je teško da mi vas bude žao. A što se Bonbona tiče, ovakve stvari su za bananu, bez obzira što treba biti konj da bi kliknuo na link.

ne nerviraj se, evo ti drugar 162 i ti 11 to je ok kad saberes

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.

Saberes Remeovu visinu i Rasnijev kurac i dobijes bombasevu visinu

Sve i da je to kao sto pise na tom sajtu...to ne vazi za nas vanevrounijce i kontam da radi samo svabama...

Putinka, sad operes picku posle 4 nedelje, skines tarzancice sa dlaka i prestanes bosnji rasni 11 davati login naloga.

Koliko je jeziva činjenica da ovakve bljuvotine piše čovek koji ima 45+ godina.

I jos cerku ima

Ušao u menopauzu.