Prijava

Ne mogu da razumem bez obzira da li ima ili nema decu, koje su ovo ludosti, koji su ovo paralelni univerzumi u kojima je ovo smesno i zanimljivo

Avast je najbolji antivirus i ovo mi je baš pomoglo.
Hvala

pogotovo sto je putinka tesko bolesna i ko zna koliko ce jos ziveti, a ovaj klosar se ovako sprda na njen racun

pusti ga pez... bog je da sudi

Aj da glasamo, kol'ko biste dana bana dali bombasu za ovaj potez?

Vrhunac teme je ovaj gif bomba

Оканите се више бановања

nisam za banovanja, ali ako neko nekome namerno sjebe komp od 45k dinara onda...

Ako je ovo onaj virus sto brise kompjuter sa sve kucistem onda mesec dana minimum

Po prvi put ne bih imao nista protiv bana, ovde boli koliko je lose

samo se nadam da ti nisi cuveni boban bombas a po pisanju bi se reklo da imate dosta slicnosti a ako jesi onda napusti ovaj forum pls

Ahahahahah ko je boban bombas?

Iskreno sam protiv banovanja al bih mu rebnuo jedno 180 dana (duplo vise od eruovog bana).

steta sto se nista ne pitas

Eru je dobio 90 dana sto te prozivao na cetu. A ovo tvoje debilisanje je barem 4 puta gore.

Samo sto je eru maloletni debilko poput tebe, a meni ne moze niko nista sta ti nije jasno glupanderu rasni11

Cutanje znaci jesi to tiii pa gde si bre bobance nema te jos od 2012 sunce ti samo na intermeku moze covek da te nadje al ko bi reko bas ovde xD
na stadionu nikako nikad te nije ni bilo hahahhah aaa ja ne verujem da se ovo desava

Nube, provaljena je to fora, nisi prvi koji pokusava na istu foru sa bombasem napisi neku definiciju i ne blamiraj se jebote sta ja dozvoljavam sebi da odgovaram nubu sa 3 definicije

Hahah a znaci vec su te izvaljivali ljudi i to vise puta izgleda

Bolje uzmi procitaj "Beograd za pocetnike" nego sto si samo bacio citat vezan za Partizan ... Znas da nije sve u definicijama, neki smo ovde i zbog saljivog sadrzaja ..

Tastatura bomba uh sad mi je jos draze sto te tovare svi zivi i treba ako

Kompas radi, skokni do uzica posto su duff zatvorili..

Kecap kupus pavlaka brzo brzo

O cemu bre ti hahahahahaha