Prijava

Očekujem, baš te pitam što te nema :)

Ocekuj ti njega u prdari op op idemo bre

zahvaljujem na odgovoru

Otkud znam, meni je nekako ljigava, radnja naivna i nikakva, glavni lik iritantan, pročitao sam što sam morao. Imdb 5,2. Ne znam što su se ubijali zbog te knjige.
Al to je verovatno što je zastarela, 18. vek, pre romantizma nešto bolje teško je očekivati.

Ako je i 10% dobra kao faust valjalo bi je procitati, Napoleon je procitao kazu 10 puta pa eto sta mu je faillo

Ali nemoj ako si labilan xd

Iiiiiiii, evo i jednog od organizatora i idejnih vodja protesta, sa objasnjenjem zasto su propali i novim idejama za neke buduce proteste. Dame i gospodo DARIO HAJRIC (uopste nije musliman) mladi sociolog i peder. Think tank mentality at its best.

http://m.dw.com/sr/i-vu%C4%8Di%C4%87i-siti-i-travke-na-broju/a-38658615

Najvise mi se svidela ideja o protestnom napustanju prikljucenja evropskoj uniji.

Kako idu protesti bombi?

Da l će ovi napredni OPET da ubace parlamentarne izbore uz lokalne? Tj uz ove izbore u beogradu za gradonacelnika sta god.

Sve mi se čini da idu ka tome.

Незнам, али знам да ћемо живети боље у 2018ој

Jebaću ih udupe ako opet opet budu parlamentarni izbori i budi jeli govna mesecima na svim televizijama. Muka mi je više jbt!

Bas ces ih jebati. Evo vec pocinje dupe da ih boli od same pomisli na tvoje jebanje

Koga bre boli kurac vise sta niste navikli do sad,ko god na vlasit samo plus minus 10 posto na obicnog coveka utice aj odjebite nabio vas vucic I djilas na tuki

Zasto u mnozini druze

Ako se pojavi jos neko :D

Jeste li glasali?

Izlaznost nije ni 50% znači Vučinjo uzima 60%+ lagano hahaha

Hahahahhaha rasni

Tilmo oces se pitati sto si banovan ili ce ti biti jasno?