Prijava

e? onda to sve objašnjava

Ја још увек чекам информацију од Космополите, али добро... нећу да се љутим. Није до ње.

Капирам да нас треба јебати, убијати, расељавати јер смо генерално говна. Овај сајт је доказ тога. Ментално незрео, интелектуално слабашан и људски сиромашан у погледу саосећања, а визионарски потпуно слеп, власник сајта ни не схвата шта је урадио уништавањем садржаја постера и реакција. Свест о друштвеној одговорности равна нули. Не. Равна дебелом минусу. Велика као амерички спољни дуг. Капирам да је човек високог образовања али ниских моралних и интелектуалних капацитета. Уништио је обележје неколико генерација, једне епохе српског интернета. Може да се упореди са менталитетом Монгола - уништење свега што је више од точка воловских кола (дакле, убијали су све веће од детета и пса). Да ли вреди кукати? Не. Да ли вреди борити се? Не. Вреди само српски, онако малодушно, подјебавати власника у нади да волина може да осети патњу човека, у нади да медвед има ментални капацитет детета које уништава скупи породични кристал у својој глупој и бесмисленој игри, али то је тако наивно и јадно за очекивати.

Кајзене, знам да те боли курац. Знам да те није брига. Јер све што пичка роди, воз довуче у Београд (у преводу - све што пичка роди оно може да научи да чита, али и даље остаје недоношче у културном смислу). Херојски је поднети и жртву за очување културе (па и финансијску или временску жртву), па и субкултуре као што је андерграунд субкултура Вукајлије. Али... кад ти је деда спавао по пећинама са овцама, а отац то се потписивао палцем, курац мој ћеш ти знати шта је култура и колико вреди њено очување. Ето, ја ти га рече, а тебе и даље заболе курац. Има нас које не боли курац. Којима је криво, јер знамо ВРЕДНОСТ нечега. Ти очигледно знаш само цену, а вредност је већ виши ниво разумевања ствари.

власник сајта ни не схвата шта је урадио уништавањем садржаја постера и реакција

Istorija mu ovo nece oprostiti.

granjka, šta sad čekaš informacije, ja sam ti rekla da mogu uz kafu da ti objasnim lepo...

Добро, био би ред да ми кажеш где да дођем на ту кафу да ми објасниш лепо.

Сосер, за историју не знам, али што се катастра тиче - никад. Ти обришеш постере и реакције, ми теби обришемо све што се у катастру води на твоје име и презиме и на сву твоју родбину до петог колена.

ли... кад ти је деда спавао по пећинама са овцама, а отац то се потписивао палцем, курац мој ћеш ти знати шта је култура и колико вреди њено очување.

Uh, ja moram da pripazim šta pišem ovde, jer izgleda ima onih koji poznaju prave identitete ljudi na sajtu, njihova genealoška stabla i podatke o precima najmanje dva kolena unatrag. Uznemirujuće, alarmantno.

Господине Лимени, уверен сам да без обзира на Ваше порекло, а и понашање, Ви никада себи не би дозволили тај луксуз да уништите део културног блага Вукајлије.

Прашћајте ако сте се нашли увређени мојим коментаром. Нису сви сељаци сељачине, али су све сељачине по правилу штеточине по културу и друштво.

Прави идентитети се виде по делима, господине. Уништити 2/3 садржаја нечега што је део урбане субкултуре младих говори о идентитету уништитеља. Можда би то требало да Вам смета уместо помињања оваца и потписавања палцем.

Ne, ok je vraćanje postera, hm... i reakcija, ajd, ali gde nađe da ga prozivaš kroz pokoljenja. A ono, možda je taj što je spavao u pećini sekao Turke na Čegru, a onaj što se potpisivao palcem kosio Austrougare na Ceru, pa su ipak njih dvojica zaslužili malo poštovanja zato što su nam omogućili ovu visoku kulturu koja donekle postoji danas.

A sta im to vredi obojici kad imaju 4 razreda osnovne :(

Tad je to bilo uobičajeno, čak i prilično dobro.

Ne znam zbog čega se vuče paralela između obrazovanja i kvaliteta ličnosti. Kao, obrazovan si pa si automatski i bolja osoba. Ne znači ni da si kulturnija. Čak mi se čini da je među obrazovanima i veći broj ološa. Kakvu sam samo đubrad sretao na faksu... Obrazovanu, inteligentnu gamad koju bi trebalo eliminisati deratizacijom. S druge strane, niko od mojih bliskih prijatelja nema završen fax ali među njima ima nekoliko koji objašnjavaju život i življenje i ponašanje svim tim dipl kurcima koji, zaboga, sebe smatraju elitom samo zbog tog komada papira koji posjeduju.

Nema veze sa kvalitetom osobe obrazovanje. A i koliko ih ima kojima je diploma samo parče papira koje su kupili ili se namučili par godina i nabubali. Pseto nastavlja neku drugu priču, gde je bukvalno meni stavio u usta da mislim kako obrazovanje i moral imaju neke veze. Sa druge strane, mislim da onaj ko ima šire znanje, verovatno ima i širi pogled na svet. Ali da ga stvarno ima, a ne da je fah-idiot ili da ima kupljenu diplomu.
Negde se od mnogih provlači tendencija ka omalovažavanju obrazovanosti. To mi malo liči na devetnaesti vek, kad je Milosav Lapovac tražio od kneza Miloša da se pobiju svi pismeni ljudi u Srbiji, jer bune narod. Danas su samo studenti govna i treba ih tući, u skladu sa današnjom povišenom civilizovanošću u odnosu na 19. vek.

Ne, daleko od omalovažavanja. Ja samo kažem da je ološ - ološ, pa makar bio ne znam koliko obrazovan.

EDIT: Obrazovani ološ je gori od neobrazovanog ološa.

Brate da je rekao boli me kurac za ovo, skinite šta oćete evo vam mesec dana ili 5 dana ili šta već i ode.
Ili evo vam ga skupite pare pa se jebite vi sa tim.
Ovo je kurast jak.

Kako sad ja da nađem kursadžije su smešni poster, ili to nisam ja to je moja prašuma poster a ?

Јој, Лимени... Његов деда је у најбољу руку секао Србе у име Тита, а отац што му се потписивао палцем је једино косио околину у јавном превозу несносним смрадом својих подпазушних угинулих творова. Какав Чегар, какав Цер, где си ти залутао... Онај који наруши део културе, па и субкултуре на Вукајлији за мене не може бити ништа друго до непријатељ.

Jebi ga, ako imaš nešto protiv nekoga, nemoj mu ocrnjivati pretke, i to bez znanja o njima.

highlander007 Сељак када не жели да више буде сељак и да се одрекне свог порекла, он заврши факултет и постани ГРАЂАНИН (БЕО, НОВО итд...)

Нема ништа горе од сељака са факултетом. То је равно касапину са дипломом медицинског факултета.

Образовање је свакако веома важно, али брате мисли, ко се роди са закривљеним ножним прстима на горе може да носи најскупље ципеле и да их одсече у крајњој линији, али му помоћи нема. Ако ме разумеш. Са једне стране је та марва, а са друге декадентно "грађанство" које је сигурно и гора опасност од ових првих.

Свеједно, овде није питање сељацизма, већ сељаконацизма у виду уништења 2/3 садржаја на Вукајлији.

Uf, uf, uf... Treba da se zabrinem. Em su mi roditelji seljaci, em su roditelji mojih roditelja seljaci, em jedini u porodici imam završen fax. OČI SI MI OTVORIO