Prijava

baš me interesuje za koje pare ih je kajzen izvaljao

I mene i sve ostale, ali ne u fazonu PICKA PRODALA SE ZA X JUANA, nego u fazonu, burazer je zgrnuo milionce na retardima koji su pravili neke deginicije nesto da bi im podario plus! On samo sacekao da se nakupi, i prepustio. LIKE A BOSS

Haha zamišljam Arminga na razgovoru za posao:

- I koliko očekujete nadoknade za nošenje kostima u bojama duge na utakmici Rad- Voždovac?

- Određenu svotu

ako ce da me stite panduri i vrlo je mala sansa da budem ugrozen i da se sazna ko sam pa posle da mi lome picku onda nekih 5k e
da uletim na teren pa da ulecu da mi jebu kevu e to je vec jebeno, pocetna nekih 250k e minimum

e kurac malo je, vec vidim dozivotna ostecenja pa na lecenje bih toliko pukao xd

Солидна расправа

Вукајлијашке распре

zajebi tu naučnu fantastiku, armin, moraš da juriš ružnjikavu devojku iz bogate kuće. E sad, da bi digao sebi cenu i mogao da juriš i manje ružnjikave, preporučujem šest meseci do godinu dana ozbiljne teretane i obnavljanje garderobe i solarijum, zatim ide aktiviranje instagram naloga, 20% da budu fotografije sa hot mess-a, bajsa na adi, mora(ako nemaš za more, možeš da uzmeš od nekog drugara koji ide na more sliku stopala i hladnog pića u ruci recimo iz prvog lica), pa 20% sa familijom i malim sinovcima, da pokažeš da si i smeran porodični tip, pa 10% sa otvaranja Bitefa, Belef koncerata u Kolarcu, neke izložbe slika, da pokažeš da imaš i kulturnu crtu. Zatim 20% slika da budu sa mobe kod drugara, bili ste, okrečili mu stan, tu ide potkošulja i pocepan šorc, da pokažeš da si spreman da radiš po kući, ostatak procenata rokaš selfare gde god da si, sem u kladionici, dobitne tikete nikako da kačiš. I onda pecaš po instagramu koja ti deluje da ima bogatog oca, imaće sigurno fotografije iz kola i sa tatinog rođendana, gledaš kako je tata obučen, lajkuješ, zapraćuješ gomilu devojaka, baciš neki kao drugarski duhovit komentar potencijalnoj žrtvi na sliku, u fazonu, nisi zainteresovan, al baš ti leži njen smisao za humor itd. Nastavljate prepisku u pvt mesec dana fazon, pa se upoznate. E, onda složiš neku priču kako si uvek imao para za sebe i vodio neki manji biznis sa drugarom, al odjednom stalo i malo si se preispitao i zaključio da samo tražiš finu poštenu devojku koja zna da ceni toplinu porodičnog doma...Ima tu još svašta, napisaću posle, ali ovo neka ti bude okvirni plan.

Upozorenje: što ima više para i što je porodica uglednija, to će punac i šurak manje da ti daju da ideš sam okolo i trošiš pare i bićeš vezaniji za kuću, znači, moraš da nađeš optimum po svom senzibilitetu.

dobitne tikete nikako da kačiš

Ovo mu je najmanji problem xddd (malo kladionicarskog internog humora nije na odmet)

Inace, Radj, solidan si hejter. +1 za Vas gospodine.

Rađ, da li si ti primenio ovo u svom slučaju, i zašto ne?

Arming mozes i da udjes u posao sa mnom i da zgrnes lovu i da te boli kurac za sve ovo. Brze nego sto ces se nagruvati u teretani sig

Uh, Tronošče, imao sam jednu ovakvu priliku, sad bi mi bila druga godina kako primam 5k evra mesečno, apsolutno sam siguran. Majka moja žali i dan danas...

Ma nije ništa zanimljivo kolko deluje iz posta iznad, dosta sam se družio s ćerkom jednog čoveka, ona se jedno vreme ložila na mene, mi otišli svako na svoju stranu, a ćale njen u međuvremenu postao jebeni milioner i kupio vilu. Da mi je Arminova besramnost, pa da sam se gurao uz njih, dosad bih bio odgovoran za dobar deo biznisa kapiram. Al čudo jedno kako se pare lepe na pare, ona nađe dečka koji je podjednaki bogatun sa Senjaka.

Kako je postao milioner? Za druga pitam...

ja stvarno nzm sta nije bilo jasno kada sam rekao BEZ RADA :D XD
ovo je cimanje bas i trebas biti glavica za to plus rizik veliki, a ja sam hustler bre nisam neki nesposobnjakovic :D
mada da je otvoreni dogovor ok slusaj lice ima da se nagruvas nosis sta ja hocu frizuru kooju ja hocu, pricas sta ja hocu kad te vodim gde ja hocu lizes mi picku kad ja hocu i cutis kad ja hocu za te i te pare to bih na keca uzeo, e sad oko sume je pitanje da l je dobra picka il je baba neka da l ce bas da mi jebe kevu i to xD

Ne želim da napišem koja je tačno firma u pitanju jer biste lako saznali i ko je čovek i cela njegova familija, al u pitanju je klasičan biznis tipa: šta postoji na zapadu da funkcioniše već deset, dvajes godina, a kod nas ga još niko nije otvorio. Tipa, Uber taksi ili prevoz radioaktivnog otpada.

Da li govoriš o Big Pici

Ima nekih dodirnih tačaka, al nije big pica.

Ili jeste...?! :33333

Armin, pa za HUSTLING treba cimanja, upoznavanja kontakata, uglavljivanja, tu ti teretana, solarijum i instagram nikako ne mogu odmoći...

Znam jednog lika koji je prodavao u knezu one teniske loptice na lastišu, da igraš tenis sam sa sobom, šest meseci je bio dobar po 2.5-3 soma evra mesečno od toga dok se i drugi nisu dosetili. Pa je valjao helikoptere na daljinski na kupujemprodajem, isto uzimao par soma mesečno s minimalnim cimanjem. Pa je počeo da pravi trzalice za gitare u svojoj radinosti - e ovde je popušio.

Постери су усрали сајт