Prijava

Čitao sam po internetu različite priče o pregledima kod urologa. Radi se ultrazvuk testisa, prostate i te stvari. Neki kažu da se čak radi i opipavanje prostate. E sada, da li neko ima iskustva i kako zapravo izgleda pregled kod specijaliste urologije?

90% isto kao kad te jebu u dupe, proverena informacija

Verovatno ćeš svršiti i od svake žene tražiti da dok se jebete da ti gura prste u čmar

Mozda se i zaljubis cak

Zdravlje na prvom mjestu. Srećno!

Evo može te makaron pregledati svojim šakama

Pregled će trajati 2 puta kraće kao i vreme za koje je završio fakultet XD

ja kad sam bio kod urologa prvo je obavila pregled jedna riba sto je bila tu na praksi,zaboravila da stavi rukavice i pipala mi ga golim rukama i samo je pricala mm dobro, super

armin je bio urolog dok mu nisu odsekli prste

bris valjda uretre, mokraćnog kanala il tako nekog kurca, xexe kurca, se obavlja tako što ti guraju neki štapić kroz kurac, u čvabalo da se medecinski izrazim

Nemoj oprati čmar pa ti nece ni gurati prste u njega.

Mudesa, uretra, tj, ono kuda pišaš, nalazi mokraće, i na kraju prostata. Tim redom, ali ako nađu nešto, ide još dojajagnostike - ultrazvuk i ct, a onda....

što se mene tiče ti si jeban

Došao pacijent kod urologa na pregled, i ovaj mu opipava testise:
- Sasvim je normalno imati erekciju tokom ovog pregleda, reče doktor
- Doktore, ali ja nemam erekciju
- Ali ja imam, na to će ovaj xd

Vidim Radjard zna kako izgleda biti jeban u dupe. Savet ledenog mi je najrealniji. Ali mislim da to rade samo matorcima. Nema potrebe kad ima ultrazvuk zar ne?

brate onaj ko je napravio ovu temu ima odgovor na svoje pitanju u nazivu svog nadimka
THE END!

bris valjda uretre, mokraćnog kanala il tako nekog kurca, xexe kurca, se obavlja tako što ti guraju neki štapić kroz kurac, u čvabalo da se medecinski izrazim

Ovo je jedna od najgorih stvari koje su mi se desile u zivotu

Meni kad su pomenuli da dajem bris, ja reko' aha važi nemaže daj drugo šta može, možda ona i nije pomenula da treba bris uretre sa nabijanjem štapića kroz kurac pošto ima i bris s vrha da se uzima samo, al' kako sam čuo da je pomenula bris setio se priča odavde koliko je gadno i reko' ne može jebe mi se tačno.

A drugarov neki drug je stomatolog, i sad lekar mu rek'o da treba bris da se odradi, ali mu reče da to može i sam da uradi kad je već u toj medicinskoj struci pa samo da odnese na ispitivanje posle, da mu ne čpetaju drugi po kurcu, i on uzeo neki štapić za to u apoteci, i kaže mučenik gurao, gurao koliko je moglo, odneo na ispitivanje i vratio se kod ovoga i rekao "batke, ja sam ga nagurao do pola, dalje nije moglo i jbg sad ako ne valja, neću opet kroz tu torturu da prolazim", a ovaj mu rekao da je trebalo samo s vrha da se uzme bris aahahah plakao sam kad je pričao to

Brt meni prvo s vrha pa sa strane gde je ona osetljiva koza ispod glavica pa rk u cvabalo da nije klecala ispred mene sa stapicem u mom kurcu nabo bi je u glavu