Prijava

Verujem da je to otišlo predaleko. Tj i razumem al meni je vrhunac torent da skinem
Pseto ne zna ni to XD

Pa dobro skinuti torent nije nauka al šta me drkaš sad kao vau

ne kažem tebi nego slepom

Људи су узимали озбиљне паре на биткоинима. Лик са мог факса је копао биткоине када си правио по 200 комада дневно и када је један вредео 0.00002 долара. Продао је 10000 комада када су вредели по 10 долара и узео је 100 хиљада евра. Месец дана након је скочила цена на 1200 долара, човек није излазио месец дана из куће од муке. Инсталирао је екстензију на хрому да му блокира све сајтове и текстове које помињу биткоине. Након тога биткоин је пао на 350 долара па је ево сада скочио на 1700.

Malopre si rekao 1800

znam ja tog lika isto, bio je u Gardijanu, samo što je bacio hard u kontejner ako se ne varam

A znas sta me zanima, ja sad imam 10-15 tih govana i kako ja to nekome prodam? I kako ih ja uopste posedujem kako se zna da ja imam to sranje uopste? Jel to cuvam na nekom cd-u nesto?

Не пратим цену сада псето пошто сам завршио са тим, ево била је недавно скоро 1900

https://bitcoinwisdom.com/markets/bitstamp/btcusd

reže se to ne budi glup ceo život

Sta se reze bre

Ja lepi makar priznajem kad nesto ne znam ti se pravis da sve znas pa ispadnes glup ko kurac

uzmeš i narežeš na cd pomoću nero burning i to čuvaš dalje od zvučnjaka na kućevnom, hehe koliko ništa ne znaš sve mora da ti crtam

Па продајеш их на берзи, а цена се аутоматски креће по принципу понуде и тражње. У суштини биткоин је заправо награда коју ти добијаш ако успешно решиш неки математичку формулу. Е сада што имаш бољи комп то су веће шансе да ћеш ти то решити пошто бржи комп боље и брже рачуна логично. Инсталираш новчаник за то на компу и на њега ти стиже тај биткоин када га ископаш.

Jel mi verujes da nemam ni taj nero na kompu haha imao sam ranije nero burning room lite al kad mi pao sistem nemam vise

E a kako nadjes taj bitkoin to mi objasnite to mi nikako nije jasno, ja sad pistim kompove da to traze stisnem nesto jel i on tamo nesto vergla vergla i op 1800e jel? Zvuci previse prosto jebem mu kevu

Jel ima kod nas na berzi da se kupi, koliko je to pametna investicija da ja sad kupim dva diska narezana bitkoina i čuvam recimo 4 godine pa prodam

mada u principu je slično kao kladža upalim tv i gledam kako verglaju cigani po nižim ligama, a pare dolaze

Edit: evo tuljan mi to malo objasnio ali mi opet nije jasno kakve formule i kome to racunas i zasto taj ako vec ima tolko para sam ne kupi kompove pa racuna to i koja budala placa 1800 da mu se resi matematicki problem

Па да буквално је тај принцип псето међутим тако је замишљен биткоин да што има више компјутера који рачунају тако он повећава тежину задатака. Зато се људи удуржују у пулове и онда заједно копате и имате веће шансе да га ископате а када га ископате онда га делите пропорцијонално ко има какав комп. Капираш ако ја и ти имамо 40 љутих графичких а бомбаш има клотару неку једну бомбаш ће добити динар а ја и ти по 100 јура

Brate ko plaća rešavanje zadataka na netu? Stevčo bi bio milijarder
I kome treba to da kupi
Bombijeva teorija da kómpanije za komponente to rade je ok

ne plaća on tebi, platiš ti njemu 3 glave za mašinu koja jedina može da reši problem, a on će onda slepom da vrati te pare i još da zaradiš jer je taj zaludan čovek