Prijava

Glasanje je javno, a kriterijum je sledeći: Svaki glasač mora imati jedan post na temi koji uključuje 2 (slovima: dva) glasa koja može ustupiti za bilo koja dva vukajlijaša, a može i oba glasa dati jednom. Uslov je da nije glas za samog sebe ili dupli nalog. Ako ima glasova i za duple i za originale računaćemo ih kao jednu osobu pod istim rednim brojem. Glasanje traje duže od dva meseca, datum završetka glasanja i objavljivanja konačne liste određujemo kada se ustanovi da je većina aktivnih vukajlijaša glasala. Spisak će se editovati u prvom postu i broj ljudi na spisku će zavisiti od glasova, dakle svako ko dobije više od 5 glasova ulazi na spisak i u slučaju da na kraju glasanja ima dve ili više osoba sa istim brojem glasova otvaramo drugi krug glasanja specijalno za njih tj. organizujemo borbu za mesto, sa tim da glasa samo deset vukajlijaša koji prvi stignu da postiraju i tada važi samo jedan glas za jednog od vukajlijaša sa istim brojem glasova. Detaljnije informacije će biti objašnjene kada i ako dođe do gorepomenute situacije. Kako bi se tema održavala i svi forumaši bili u prilici da glasaju do isteka roka, predlog je da se (koliko je to moguće) svaki dan održi u nedavno aktivnim od strane ljudi voljnih za takav poduhvat, ali takođe zbog lakšeg sortiranja glasova molim vas da postove držite na minimumu, te da glasove bacite u svoj prvi post na temi. :)

Trenutno stanje po hronološkom redosledu:
Đoto - 1 glas
Pazl - 2 glasa
komad 1975 - 3 glasa
Bojan extream - 1 glas
shomy23 - 1glas
Tužni lijam - 1 glas
boysie - 2 glasa
Mitke - 2 glasa
Radjard Kuplung - 1 glas
peri d platipus - 1 glas
Bruce - 1 glas
Asat - 1 glas
papet master - 2 glasa
nikolakg80 - 2 glasa
zapata - 2 glasa
petar pan pezos - 1 glas
dzimi - 1 glas
Zmia - 1 glas
Triforce - 2 glasa

Svoja dva glasa dajem Đotu i Pazlu.

zar nije pre par dana bila slicna tema ili sam sanjao oO

Ovo je javno glasanje, stara tema je bila privatno muško žensko glasanje koje je primljeno s nelagodom od strane mnogih, pa i mene. Zato otvaram ovu temu da utvrdimo na javnom nivou da li će ishod biti isti. Molim vas uključite u prve postove i svoj glas. Hvala

Triforce

Svoja dva glasa dajem Đotu i Pazlu.

Jel ovo znači da ste i ti, Pic, Jupiterac i Šir Kan dobili po glas?

triforce otvori novu temu za glasanje da konacno znamo ko je najbolji.ja sam otvorio prosle god pokusao sam nije islo ajde sad ti.ali da bude sve transparentno bez lazi i prevare

a ja mislio ovo ona moja tema.ok sad cu da glasam samo da razmislim

dvoje su se tako smuvali

ne mogu da se odlucim izmedju njih 5

Радјард Куплунг
Triforce
Svoja dva glasa dajem Đotu i Pazlu.

Jel ovo znači da ste i ti, Pic, Jupiterac i Šir Kan dobili po glas?

pre 19 minuta

Čemu ovo vređanje?

moj glas ide clanu komad 1975.ne zbog njenog super izgleda nego mi je stvarno zanimljiva, bezbroj puta me je nasmejala, fenomenalna osoba mastam da je upoznam

moj glas ide autoru Bojan extream

GIOTTO
I
O
T
T
O

MUGGIA
U
G
G
I
A

GIOSCIA
I
O
S
C
I
A

MUGGIA
U
G
G
I
A

Defining momenat balkanskog interneta je kad Muđin otac dok ovaj nešto mlati po fotošopu da ga namontira na nekog konja kaže "Pa pogledajte ovo ljudi napravio me je na unikorna!"

Nego ljudi što nema postera odjednom?!

opet kisa, ne pamtim ruznije prolece.

Labokv

moj glas ide clanu komad 1975

Armin

moj glas ide autoru Bojan extream

Imate dva glasa, da li oba dajete ovim autorima?

Ја гласам за љубав, не жалим због ње...

Комадуша, и Сморка (недостаје ми страшно).