Prijava

ih reme srednja klasa u srb sa 1000-2000e platom.pa ni vucic nema 2000e platu

Kako je onaj lik onda iz Titanika smuvao onu ribu na Titaniku. Druga klasa, drugo obrazovanje, sve i eto. Ljudi zapamtite - ljubav nema granice!

Pa mož ti da smuvaš bogatu ribu, poenta je da ta veza neće trajati. Viš da se i on utopio posle tri dana brt.

Šta kurac udavio se

hahahaha to je poenta +

imam e primer u familiji, neki moj zet ptarsi sa kosova ozenio neku moju sestru koja je al ono bas bogata. Taj moj teco, to jest njen cale ima neku fabriku za plasticne delove i ima dve cerke, p r e p u n i su para. I sad taj lik, je ozenio i nista jebeno ne radi osim sto otvara prodavnice, kupi lokale, otvori nzm nesto menja delatnosti izdrkava se svakih mesec dana, ali to sve sa njenim parama, jer on nikad ni kao mlad nista nije imao i sad oni kao zajedno privredjuju :D imaju sina vec u braku su nzm 15 god. Odem ja na slavu neku i njih dvoje tamo, zet i sestra, i on ne jede hleb rukama, nego viljuskom bode parcad hleba i jede!! alo!! kao ne moze tako hleb da jede nikad prstima. I znam zasigruno da mu ona nikad ne zvoca, a objasnicu i zasto.

imam jos jedan, potencijalan primer. Drug moj blizak je u vezi sa devojkom, koja je prosek ovako u svemu, ali je dobro bogata (kao nikolasova dev. npr), vec 2 godine. Ja ga povremeno drkam za to, provucem u razgovoru, nije ti to moralno znas sto radis, a i on zna da ja znam, ali kao iskulira uvek, pocne kao da citira maratonce tad, nzm, ko to tamo peva i domace filmove da skrene temu. Nikad za dve godine da raskinu malo, da bude nekad neka svadja nista. A ona ponekad tripuje da je neki odri hepburn fazon, pre ja pricam sa njom, ona mi kaze da je nekom nmg da se setim tacno zasta i tacno kome rekla: "kao prvo, ne moram ja nista" :D a malo je i punija

ima jedan patern po kome su moguce ovakve veze i brakovi, bogata devojka siromasan covek a da ne dolazi do prebacivanja, zvocanja, prigovaranja: Devojke/ zene, su ili labilne u nekim stvarima ili su debeljuce ili su bile NEKAD debeljuce ili su u mladosti imale nekih zdravstvenih problema ili su jedino dete i njima uza porodica zbog toga apsolutno nista ne moze da prebaci vezano za odabranog partnera. a i one isto nikad ne prigovaraju

To jr tacno, ja sam kao sasvim mala biba imao astmu.