Prijava

Na primer ima devojka koja vam je vec duze vreme simpatija, a ona je potajno zaljubljena u tvog najboljeg ortaka, jel bi ste mu oprostili to?
A on da namerno pred njom uvek govori nesto smesno da se ona kao smeje i to sve

Јеси опростио ортаку прељубу?

Jeste, Dražo, oprostio, pa sad na Vukajliji traži potvrdu da se jebenom kasno kajati.
Lično, ne bih oprostio, ali ne bih pravio neku veliku galamu oko toga, miroljubivo njoj metak u čelo, njemu britvom kitu CAP i tačka.

jbg ako joj se ne svidjam boli me kurac bas

"Ako joj oprostim prevaru, prevariće me opet, ali ako joj prosviram metak kroz čelo, onda verovatno neće."

Anonimus s interneta, 2017.

Ovaj sajt se lagano pretvara u Bravo i dragu savetu glupavih klinaca

Psiholog
13-06-2017 18:13h
Vidis, devojko nisi razmisljala o tome da je bas ON poslao tu devojku na taj autobus u kojem si ti bila? Mislis da joj on nije rekao da ces ti ici tad i tad i tim prevoznikom, i da ona bude ta koja ce ti kao 'slucajno' sve ispricati? Da bi njemu piz.i bilo lakse, jer nije imao hrabrosti da te ostavi! A, ona je sve znala. I da je on bio sa tobom i koliko dugo i bila je sa njim par meseci verovatno, nista duze i dogovorili su se da saznas na taj ruzan nacin. I uzeli su se. Ali, niko ko je gradio srecu na tudjim suzama nece biti srecan. Zaboravi na njega, nju i taj ruzan period tvog zivota i idi dalje. Sreca ce ti sama doci, ako si je zasluzila. A, ja verujem da jesi. Glavu gore i uzivaj. Zivot je lep. Tu recenicu izgovaraj svakodnevno po 10 puta.
+ 33- 5
ODGOVORI

Da li biste otpevali jasenovac i gradiska stara za 1000 evra?

lol
treba mu odseci jezik
da ne zasmejava pogresnu ribu
jer ljudi su nase vlasnistvo
jesu

pa svi koji su karakterno slabiji od tebe su u tvom vlasnistvu, mozes da ih manipulises kako hoces

Vrlo dobra tema svidja mi se pisacu posle

Па шта је овде превара, ова ти симпатија, они се мувају, шта, нема везе праве колико видим.

S I M P A T I J A
I
M
P
A
T
I
J
A

Prevara se ne oprašta. Osveta je sladoled.

Zato što se služi hladna hahah skapirao sam

Ovde nema prevare.
Ne mozes da kaparises devojku.
Nije ti to metar drva jbga.

šta je bilo pre vare

šta ide pre vara

pa ne moze taj drug da je zasmejava ako zna da ja hocu da je imam

da ali to treba da rešiš sa drugom, ne sa njom