Prijava

Ne, aj sad ozbiljno ako nije trol, pojasnite.

Jel predaje neko engleski preko neta ođe?

Drugarica iz srednje, bas mi je juce pricala. Drzi kinezima casove preko skajpa.

Dosta pički i sa Balkana ima naloge na www.chaturbate.com.
Tu se gole skidaju pred kamerom, jebu, rade šta hoće i šta im se zahtjeva od ljudi koji im daju tokene tj. keš.
E sad je fora što one kad naprave nalog, skoro sve su stavile na ban listu svoje zemlje, da ih ne bi skontali. Ali evo ovi iz drugih zemalja imaju pristup i njima, i kažu da ih ima.
Za muškarce ne znam, ali ima i tu dosta kita što zarađuju. Pa eto probaj kitom da mlataraš pred kamerom kući za ke$$$

Sto se tice ovog SFI, pokusao ja to pre jedno dve nedelje i zapadne mi za mentora devojka iz Bosne, super ona meni to objasnjava, ali kad god pitam nesto vezano za zaradu, ona okrene pricu o tome kako ima vremena misliti o tome, kako prvo treba da udjes u posao.bla bla...Koliko sam skontao 1 VP vredi oko 0.6 dolara (barem mi je ona tako rekla) s tim sto cilj nije bio da klikces negde, nego da dovlacis ljude na sajt za kupovinu svega i svacega i koliko god ga predstavljali kao mrezni marketing vise vuce ka piramidi sa odredjenim modifikacijama. Jer uvek ce onaj koji te je doveo da bude iznad tebe i nikako neces moci da ga prestignes jer koliko god ti napredovao, napreduje i on. Dakle, moje shvatanje je bilo da svaki covek koji kupi nesto sa tog sajta tebi donosi zaradu (dakle, neizvesno je) i ljudi koje ti dovedes rade isto to i od toga imas neki procenat. Sve u svemu, otelis se od posla, a nemas garanciju nikakvu. Tako sam ja razumeo. S tim sto moras da zaradis 20$ dolara da bi ti poslali neku karticu i onda najmanje 1500VP da bi mogao da zatrazis isplatu. Iskreno, ne svidja mi se.

https://www.neobux.com/ ovde barem zavisis od svog posla...Za posao za koji ti treba otprilike 2 minuta u 1 nivou zaradjujes 1 cent, kroz 2-3 nedelje mozes doci do 3 nivoa gde za posao zaradjujes izmedju 8-14 centi (barem sam ja nailazio na te vrednosti) sto ti za sat vremena donese oko 3 dolara(prosek). Samo sto je dosta pipkavo i zamorno za oci, ali kao neki vid dodatne zarade nije lose. Pa ko hoce neka pokusa.

60 minuta - 30 centi
8h - 240 centi.
Što mu dođe 2.4 dolara, što mu dođe oko 250 dinara.

Tri nedelje radiš osam sati pet dana, i zaradiš 3750 dinara.

Neka nakon tri nedelje uzmeš 10 centi na dva minuta, na 60 minuta zarađuješ 300 centi što je tri dolara.

24 dolara dnevno. Pet dana 120 dolara. Mesecno oko 480 dolara i neverovatan osećaj beskorisnosti i dijagnoza kroz dva meseca, plus reuma. Pritom, takva sranja ne možeš raditi osam sati dnevno, max ti je neka tri sata da radiš, i ta tri sata razvučeš na pet sati sedenja.
Što bi ti tako preračunato izašlo da mesečno uzmeš 180 dolara. Smešno.

Tehnički, ovo možda i ima svrhe raditi u nekoj indijskoj zapizdini ili africi, ovde ne možeš da se napiješ kao čovek od toga.

Ko uzme da radi ova sranja, ja potpisujem da je slepčina.
Više ima smisla plan sa prišivačima mlađanoga Rastka sa Pala nego ovo govno.

Samo sto je dosta pipkavo i zamorno za oci, ali kao neki vid dodatne zarade nije lose. Pa ko hoce neka pokusa.

Zato sam i napisao kao dodatni vid zarade, jebote srndac, nisam mislio da moze da se zivi od toga.

Pa ako je dodatna zarada, do 3 dolara po satu ćeš doći za tri godine fazon. Besmisleno je.
Poštenije je da sedneš na ulicu i prosiš, a kontam i da je isplativije.

Jebene srpske nubare i pilićari ubeđeni da im je na prvom sajtu koji izađe kad ukucaš EARN MONEY FROM HOME obezbeđen vrhunski dil za zaradu i da samo njih čekaju da im daju dobru platu za posao koji može da radi bilo koji retard na planeti zemlji

Ajd jebeno da bilo koji retard može da radi, možeš jebenu činčilu da istreniraš da ovo radi.

Jedenje govana totalno.
Srbi govna.

Radjard kuplung, dajte nam neki dobar savet za zaradu novca preko interneta, ako nije problem?

Papet master je.

Kupi skinove u csu za 1500ojra, trejdaj se i mozes da izvuces 100 za mesec dana

Snimaj majnkraft na jt

Klikcemo armin i ja vec neko vreme i ne bih sad javno o zaradi ali mogu dati HINT da nas mnogo raduje rast Eterijuma jer smo ih kupili preko milijardu ;)

Parama od kliktanja, naravno.