Prijava

ma de bre ne moraš da budeš pička sad hostese mogu da budu i debele i sasvim obične ribe
da, denis

Ne mogu debele persone u hostese, tamo gdje izgled donosi (i odnosi) veliku lovu, debljina je strogo zabranjena, a inače, tamo gdje nema love, debljina je još samo jedno u nizu esencijalnih ljuckih prava :-)

mogu, radim s njima, u kojog kog agenciji da sam bila imaš debele ribe, samo će ih jača agencija staviti da rade neki nebitan brend a neka slabija da rade sve. ali svi imaju neke random zahteve evo jednu nisku su stavili da radi sa mnom i otpuste je jer je prevelika razlika između nas al kad stave dve niske i dve debele onda je to ok ima neki balans

Znaci ti si vitka, zgodna i to a

brt možda sam debela vidiš da ih branim

E ako si visoka i debela onda nek ide u picku materinu

Jebeš poslove preko neta, bio sam se prijavio i na tvojstav.com kao da popunjavam ankete, nijedna plaćena anketa nikada nije stigla na moj mejl...
Uvek imate opciju da se samoubijete (Y)

Pa nije svaki posao preko neta posao za retarde. Ako si dobar računovođa, arhitekta ili izrađivač natalnih karata, niko te ne sprečava da radiš preko neta za mušteriju iz Los Anđelesa za $50/h.

Americke saobracajne firme zaposljavaju ljude preko neta, uglavnom devojke ne znam zasto, koje placaju da "snimaju" ture na njihovoj veziji timokoma i obavestavaju vozace. Lakse im da plate nase ljude 1000 dolara nego merikance 5. Treba samo da znaju engleski i da nisu apsolutni retardi prilikom gledanja u mapu. Rade fazon od 8 uvece do valjda 3 znaci kao u kaficu xd

Znam covjeka koji je narucio na Alixpresu 50ak maski za Note 7 prije no sto je izasao, pukao 50 eura i ocekivao da ce svaku prodati za 5 eura

Znate vec kakva je bila situacija sa Note 7 haha

Ovaj Trifors je vanserijski lik, sad kao pljuje zaradu preko interneta, a prvo je pričao kao pa nije loše kao dodatni posao.
I onda kad je probao i video da nema leba sad je to sve sranje.
Moje pitanje je brate Jel moguće da si morao da pokušaš to i ogrbaviš 11 sati dnevno da bi se uverio da je posao za hendikepirane brate molim te odgovori

odlično napreduje kliktanje
morao sam miš da zamjenim, kupio novi po cijeni od 3 eura
opet sam u plusu i to velikom
za sada 17 eura u plus

Ja klikćem već 50 dana, dobio sam dosta toga, žuljeve, aterosklerozu, 15 kila, pelene, infuziju, skoliozu, dioptriju, ali mislite da sam to sve džabe radio? Hahah sutra malo, sine oko 2 soma dingera u plusu, valjda ću uspeti da ih podignem neko mi je pismo stiglo na arapskom ne znam da prevedem ali kao dodatni posao nije loše.
Samo što sam zaboravio da vežem pertle i koristim kašiku, ali obećala mi keva da će me naučiti ponovo kako se to radi tako da sve kul. Nikad lakše zarađene pare, samo kliktanje obično. E, imam sad pregled kod psihijatra tako da posle se vraćam.

Trifors ne ljuti se sprdnja je sve ovo, ako je neko bio zezan na sajtu onda sam to ja, uđem povremeno na sajt sa ovog naloga sad samo, otkad sam video da nema postera i reakcija malo ljudi dolazi kapiram, mada ja postere nikad nisam ni pravio mnogo, sve mi isto. Pozdrav veliki iz Nemačke, nema brate leba bez motike!