Prijava · Registracija
Thumb mamut

Dlakavi Mastodont

Da se svi lepo provedete i da se nauživate ovog leta. Neka vam ovo leto bude najlepše leto ikad. :D

Thumb miki oo28

celtic

Fala, da veliki mastodont narasteš i da briješ dlake redovno

Thumb link and epona  ocarina of time

Triforce

Hvala i tebi i tvojima pozdravi sve puno familiju celu

Thumb 25057

SokOdZove

kuda to letimo?

sketchx

Thumb 25057

SokOdZove

vežite se polećemo :))) ;DdD

Thumb 9520907e47ad668402fa266864d7fd7b 400x400

Demigod

I da neki konačno skinu nevinost.

Thumb 14555982 1769036706707290 778115401 n 1

ollanik

ma sta vukajlijasi preko leta takodje hejtuju i kisele se i izmisljaju teorije haahh cak i kad je letnja atmosfera HAHAHH

Thumb mango dzingo

Pahulja

hahaha pa tad su najisfrustriraniji kad se ribe gole setaju s likovima koji ih jebu a oni smisljaju kako da im pridju u kaficu i sve

Thumb 14555982 1769036706707290 778115401 n 1

ollanik

pa da,leto je doba godine u kojem picke su tanje obucene nego u ostalim dobima godine i mnogo im teze pada to sto ne obracaju paznju na njih

Thumb mango dzingo

Pahulja

niski kiseli kao harizmaticni likovi hahaahh

Thumb ava

Радјард Куплунг

ahahaha izmišljaju teorije i kad je letnja atmosfera

Thumb f

labokv

ja sutra na plivanje pa onda na espreso, ponecu i bananu da pojedem posle plivanja.ove ribe sto se suncaju sve imaju slusalice u usima..to je pocelo da me nervira.gde god da odem ljudi sa slusalicama kao onaj debil u ja imam talenat kad prica georgijevu muzika je moj zivot sa njom lezem sa njom se budim,,.iskljucuju svet oko sebe zbog jebene muzike jebala ih muzika.danas bi mozda startovao jednu da nije nosila slusalice a ja mrzim kad naprave tu facu kad ih neko prekida u slusanju muzike, mozda smo srodne duse.u teretani pojacana muzika ludacki a ljudi nose slusalice pitam nekof nesto pa moram da cekam da skine slusalice pa da mu ponavljam pitanje.jebeni moroni.ovo je vise za temu sta te nervira

Thumb screen shot 2017 07 23 at 03.56.39

Đoto

E i mene nerviraju ljudi koji jebeno oće da pričaju sa mnom, ali me i nervira da sad kucam i tražim tu šta me nervira temu pa sam to podelio ovde.

Thumb f

labokv

na koju foru jedan slepac ima vrhunske picke ja ne znam.ruzan je ko pas ima prenabildovane ruke i tetovazu bodljikave zice oko bicepsa, a biceps bu je deblji od butine.danas ga vidim sa pickom koju sam ja muvao a ona me iskulirala rekla da mi se javljala jer je mislila da sam njen pacijent.meni je bilo cudno njeno pitanje kad sam joj prisao-jel si se oporavio?reko od cega?konfuzan mi je bio razgovor sa njom.i danas vidim tog seljaka drzi je za ruku a pre toga je imao prelepu spretnu i okretnu folklorasicu koju sam isto muvao a ona nije htela ni da mi pruzi sansu.

Thumb link and epona  ocarina of time

Triforce

Zaljubljen sam u izmišljenog karaktera iz crtaća. Jutros sam shvatio svoju ljubav prema njoj kad sam se probudio iz sna gde smo dugo stajali zagrljeni...