Prijava

peno moze da nadomesti taj nedostatak crnca u represtaciji

Galeba nek zovu haha

nije to dovoljno urbano za galeba

Da da galeba mogu za strit basket da zovu

I Peno je stari Mirijevac, al dok nije potpisao za Barsu, nije bio latinos, nego ciganin

Биће у септембру опет овако, ко год да оде.
https://youtu.be/WQXqHfusVvY

Birča i Štime nisu igrali 2015. na evropskom prvenstvu. Ispušimo.
Birča i Štime igraju na svetskom prvenstvu i na olimpijadi. Uzmemo dva srebra.
Mislim da je sve jasno.

ne znam,al meni ovo zlato sto se zlati je ocaj zivi.
ono 2006 kada su pevali dzej,karleusa,mima karadzic i ostali za fudbalere je banja za zlato sto se zlati.a to 2006 je dno

Брт, зајебанција је овај Тхц. Гоша 100 пута бољи, мада је то склепање пјесмица тако Француска 1998.

najbolji su basa i mega deki.realno

Lepo sam reko na PROPO temi, THC je DING DONG PROPO

https://www.youtube.com/watch?v=qpPpBzUk9nE

I Peno je stari Mirijevac, al dok nije potpisao za Barsu, nije bio latinos, nego ciganin

I Peno je potpisao za Barsu, pa to ne menja cinjenicu da mu seka konobarise u najvecoj rupcagi radijusa knez mih.

Koliko sam tikove dobijao od ovih pesama kad su svi jebeno turirali jer je to popularno (iako su degenske), i LA FAMILIJA JEBENA je takva sranjcuga da je to zlo. Ono idzuo album je poprilicno solidan, pricam o ovom danas.

Svejedno mi smo ta ekipa >> igraj i pobjedi.

sve nesto kapiram da su jokic i misko jos poodavno znali da ovaj nece igrati.samo bilo odugovlacenja da ne ipsadne odma peder,nego malo kasnije i u manjoj meri.

Cinjenica je da Misko stvara igrace za repstaciju, al je cinjenica da je govnar koji im brani da igraju za pomenutu repstaciju.

Bobi prosle god, dok nije zabo dobar ugovor nije ga bilo nigde, Jokicu sledece god istice onaj ruki ugovor, pa Misko ceka da ubode desetine miliona dolara jebem ga u usta. Verovatno bih ja isto ko on al kad nisam u mogucnosti onda cu da ga napusavam u ckembava usta.

Gde su moje pare

Sjutra stižu. Imao sam neku gužvu na poslu.

Bolje bi ti bilo

pseto reketaš hahah