Prijava

Sta njemu da uzmem vidis da jednu crvenu nema

Vidim ja da ćeš ti sa Anđusom da se sapunjaš u Zabeli. Xd

Ja sam jaci od drzave

neka jokic plati porez. eeee

мора Јокић још много да ради и много да га форсирају да стигне до статуса свеца ко ђокош, онда му неће јебати мајку када одбије репрезентацију него ће сви бити у фазону "па није луд да се повреди, нба много јаче такмичење од олимпијских игара, боље тамо да игра да нас представља у најбољем светлу"

Marko prozreo srpski narod, sve skupa sa nebesima

Ja ne znam cemu frkica, koga boli kurac za one koji nece da igraju?

Za 50 godina ce se pricati kako ludi birca ima 8 medalja sa repstacijom, neki po jednu-dve a neki nijednu

Svaka cast decko.Toliko ne prospavanih noci zbog tebe sebi necu oprostiti.I Hrvati imaju dosta igraca u NBA ali svi igraju.Gasol 40 godine,gine za repku,jer mu je dres reprezentacije svetinja,sto nije kod tebe slucaj,a imas nepune 22.Mogao si da igras dok si igrao za Megu,ali milioni su milioni.Osecam se izdano,jer igrac kao ti bi nam bio dusa ekipe,da se nisi okrenuo parama.Cela Srbija je pratila svaku tvoju utakmicu,a ti si joj ovako vratio.Zelim ti sve najbolje u buducoj klupskoj karijeri,repki vise ne pripadas.Bice ti zao posle evropskog,veruj mi.

Koliko se kajem zbog silnih "Nikola Jokic NBAVote" sto sam kao budala ostavljao po facebooku . Svaka cast onima koji se odazovu jer ti momci zaista vole Srbiju , a ovakvim "zvezdama" treba dozivotno zabraniti igranje za reprezentaciju.. Najgore sto veliki broj Srba ovo odobrava jer je lova u pitanju , a moral i obraz ocigledno nius bitni. Materijalizam je upropastio ovaj svet ...

Ја све нешто и мислим да бисмо прошли као 2005. ако би играли стварно сви најбољи. Кад идемо у крњем саставу, ваљда се некако наложимо да смо ми мали, али смо курчевити па ћемо да погинемо ако треба само да дркнемо јачег од себе. И онда проради тај чувени инат и буде добро. Ако одемо у најјачем саставу онда буде, а боли нас кита, отрешћемо их лако, ајмо неке курве да гањамо и деси се нека Француска 2005.

U pravu si mitke, i meni je drago sto nema bjelice i jokica xd treba i teodosica i bogdana da ne povede auuu kako bi tek onda bili nalozeni da jebemo jace od sebe haha

http://vukajlija.com/forum/teme/29621-kosarkaska-reprezentacija-srbije?strana=303#post_3753716

Samo glupanderi su se do pre 5 dana nadali da će Jokić da igra. Kao da se ne zna ko je i šta radi zalizano govedo

Ma znalo se odavno, samo evo ja nisam hteo baš sve da obaveštavam

https://s18.postimg.org/qvtfimmq1/Untitled.jpg

Drago mi je da ima još neglupandera koji su ZNALI, pozdrav prijatelji

замало да се исповраћам од радјардовог коментара

Veliki otpozdrav prijatelju neglupanderu!

Ćuti, obično mu forum proguta te duge postove, dobro je da je sad stigao da pritisne POŠALJI

haahhah jebena dojava na romu stigne do armina, top3 jadnika na balkanu i mi retardi svi poverujemo u to