Prijava

Stime i birca ko braca gasol

Al oni prave neke asistencije, skokove, poentiraju ludilo jbt.

Birča, Štime i tri mitketove devojke iz busa bi se prošetali do zlata.

Лагано. Као против јуниора да играмо. Штиме и Бирча ко из њемачких порнића да су искочили, јебу не стају.

Lučić igra ono što sam očekivao od Bogdana, stabilan, konstantan, pun samopouzdanja.

Bogdan mi skroz pogubljen, mnogo je labilan brate, jeste da ga ovde Đorđević forsira na pleju ali to je igrao i kod Duleta celu sezonu.

Morao bi da jebe svaku tekmu ove pacere ako misli da u NBA napravi nešto.

mozda ga boli kurac da se iscimava na nebitnim tekmama...najbolje da ovde izgara,pa da crkne do prvenstva.
ne gledam tekmu,nego kazem ovako.ne cima se ljudima na nebitnim tekmama kada ce uskoro bitne.cimaju se oni koji mogu da otpadnu sa spiska.

Tilmo se baš dosta razume u košarku, a i sport generalno, primetio sam.

Provali kako se Đorđević hvata za lobanju dok Štime šutira teojku.

https://youtu.be/rLnJEDj6UgM

Jebeš mi sve ovaj Štimac je jedna od većih misterija srpske košarke. Momak je igrao Baltičku ligu, znači takmičenje žali bože, ali je toliko uporan, igra sa toliko volje da je to neverovatno i dogurao jedo toga da u turskoj ligi koja jeste jaka roka maltene dabl-dabl učinak prošle sezone. Ako postoji neki igrač kome ništa nije dato nego je za sve morao da se izbori, onda je to Štimac. Čovek pri tom uopšte nije loš košarkaš, samo što je jasno da kod njega talenta jednostavno nema toliko, ali zato radi krvavo.
A šta mu znači igranje za reprezentaciju je pokazao 2015. kada se rasplakao kada je bio prekobrojan za Evropsko prvenstvo.
Iskenjao sam se malo u postu, ali momak je stvarno interesantna pojava.

Štime je jedna nadasve ljubazna pojava koju je nemoguće mrzeti ukoliko nisi Bombaš. Jebeno se iz aviona vidi kolika je lik zapravo dobrica od čoveka. A ovo za repku što se cima i to koliko mu znači, nekako mi uvek bude drago da to vidim i jebiga, realno je zaslužio da igra za istu. Svakim svojim potezom to pokazuje. Kontam i da to utiče pozitivno na atmosferu.

Штиме= 23,7 Миткета.

Au brate, Uskok bio u pravu, Teo ne igra.

Ala sam se skenjao!

Nek ide sve u pičku materinu, sad mi se i ne gleda.

Tilmo hitno izanaliziraj kako cemo sad!

Celu godinu čekam ovo jebeno prvenstvo, ajde nekako sam preživeo Joakru i Bjelicu, ali sad Teo..aukurac.

Sreća pa sam mator da pamtim one ranije generacije kad smo gazili sve pred sobom i svi su igrali za reprezentaciju.

Ovo sad su sve govna nabijem ih na kurac bas.

Pu jebem ti kosarku i sve