Prijava

Odakle ti to da teo ne igra majmune

A sto se stimare tice i ovih otkaza i toga ja kapiram da kad bi stime otisao na tipa mars sa 4 adriane lime i spucao celu ustedjevinu i jos pozajmio za to i da ga djordjevic zove i kao e nemam treceg centra brt aj iscimaj se da bi se na keca vratio i to ne smoreno vratio nego sa kezom onim njegovim konjskim

zašto ćete vi koji navijate za Srbiju da gledate ovo prvenstvo?

Kvalitet istog je očajan, dobre košarke nećete videti.

Tim vam je desetkovan zbog naredbi NBA timova, nemate šansu za neku medalju. Jedino što vas čeka ovog septembra je frustracija i nerviranje, cele dve nedelje u fazonu ''a dobro kiks protiv turske samo da izbegnemo špance u osmini'' te neke patetične kalkulacije pacovske, teskoba. Zašto to sebi radite?

A ti si španac šta

Dominiče sini tiću pomaziš me po glaviću.

nisam španac, rekao sam ''vi koji navijate za srbiju''. i sami znate da sam u pravu, ni po čemu lepom nećete pamtiti ovo prvenstvo, što ne potrošite to vreme na nešto korisno. ili beskorisno, što vam izaziva lepe emocije

Thilmo

Sreća pa sam mator da pamtim one ranije generacije kad smo gazili sve pred sobom i svi su igrali za reprezentaciju.

Мислим да нема такмичења да бар један није испалио.

Vlade Divac, Žarko Paspalj, Aleksandar Đorđević, Dejan Bodiroga, Željko Rebrača i verovatno još neki igrači iz zlatnih 90-ih, potom Dejan Tomašević, Vlado Šćepanović, Milan Gurović, Dejan Milojević, Predrag Stojaković, Igor Rakočević, Miloš Vujanić, Vladimir Radmanović, Marko Jarić, Nenad Krstić, Petar Popović, Kosta Perović, Aleksandar Pavlović, Darko Miličić, Milan Mačvan, Duško Savanović, Miroslav Raduljica, Milovan Raković, Vladimir Micov, Novica Veličković, Nikola Milutinov, Boban Marjanović i moguće još neki, kojih se ovog puta nismo setili...

Ne, ovo nije "Dream team" srpske košarke, već spisak igrača koji su se bar jedne godine, suptilno ili ne, tajno ili javno, neopravdano ili manje neopravdano, iskreno ili neiskreno, privremeno ili zauvek, zahvalili selektorima na pozivu, a da su u tom trenutku bili potrebni, bili u planu, bili u zavidnoj formi i ne toliko poznim igračkim godinama.

Samo se Štime nikad neće naći na toj listi. Štime nam je talija. Osvajamo. ♥

finale španija-hrvatska

osvaja španija. treće mesto grčka-rusija, bronza rusija

Hrvatska može da uzme medalju kad i Benfika evrotrofej.

Јебеш им матер, поносаћемо се.

Dobra analiza favorita, pored Španaca, Francuza, Litvanaca i nas, u favorite svrstali i Hrvate.

B92: Orlovi, Crvena furija, Kockasti – ko su favoriti na EP? http://www.b92.net/sport/eurobasket2017/teme.php?yyyy=2017&mm=08&dd=22&nav_id=1295182

Edit: Sad čitam, Litvanija ima odziv igrača skoro 100% za svako prvenstvo jebemti.

Koji je kreten ovaj lik što je pisao ovo na B92. Kako možeš među favorite da svrstaš reprezentaciju koja ima 2 (i slovima dva) igrača, dok su ostali u najboljem slučaju poluproizvodi. Svaka čast Šariću i Bogdanoviću, ali ako su oni u pripremnim utakmicama igrali po 30 minuta, ostaće bez duše do kraja takmičenja po grupama.

EDIT: Ovaj deo ''Sagledano sa svih strana (uspesi na prethodnim šampionatima, sastav, selektor...) predstavljamo vam pet selekcija favorita: Španija, Francuska, Srbija, Litvanija i Hrvatska''.

Ako se sve to pogleda, Hrvati nema šta da traže u grupi favorita.

Него, зна ли неко од ових што висе по МВП сајту, хоће ли бити фантазија ове године?

Slažem se da uvek ispuše braća kroasani, ali prvi put da imam neku zentu od njih. Imaju samo dva igrača ali ako se nalože a hoće protiv nas, sve je moguće.

Na olimpijskim igrama nismo mogli onog Bogdanovića da zaustavimo, jedva ih dobismo tad.