Prijava

dragi dnevniče

Zovem se Ana Frank, juce smo pojeli poslednju teglu putera od kikirikija, vidjamo plakate gde pise da ako se dobrovoljno prijavimo za odlazak u koncentracioni logor dobijamo po teglu putera od kikirikija, da li je ta zrtva vredna vreme ce pokazati, do narednog pisanja voli te tvoja Ana...

dragi dnevniče

Zovem se Ana Frank, prihvatili smo dobrovoljni odlazak u konectracioni logor zarad tegle putera od kikirikija. Moja cela familija je pošla, to je dosta tegli putera, tome se nadamo. Za sada smo zbijeni u stočnom vagonu i idemo ka logoru, nadamo se i puteru. Pišem kada stignemo, voli te tvoja Ana...

Ne mogu da verujem da neko ko ima svoju sopstvenu decu piše ovakve stvari

Dragi dnevniče

Ne mogu da verujem da neko ko ima svoju sopstvenu decu piše ovakve stvari. Čovek koji je u vagonu sa nama, svojom burmom je na drvenim stranicama vagona urezao "ne volim puter od kikirikija". Srećom, masa ga je savladala i trenutno je vezan. Sada smo na pola puta od koncetracionog logora i omiljene nam poslastice. Do narednog pisanja, voli te tvoja Ana..

Ima ođe putera brda, ako oćeš mogu podeliti s tobom zero
Nikola Kilogramski je

Радјард Куплунг
Ne mogu da verujem da neko ko ima svoju sopstvenu decu piše ovakve stvari

Ja i dalje odbijam da poverujem da Thilmo ima dete. Ubedjen sam da je trol.

Dnevnjak Ane Frank

smiješno.ba

Gledao sam raskoš i srećne ljude

Ništa drugo nisu prikazivali na tvu

Dragi dnevniče

Odoh da spavam. Voli te tvoja Ana..

Dragi dnevniče
Sinoć sam čula jednog nacistu kako kaže da nemci imaju sve manje i manje vojske i da će hitler morati mnogo da rotira

АХАХХАХХХААХАХХАХА

Može dule, to je taj koncept. Samo treba da se ubaci kako pristiže u logor i puter od kikirikija. Xd

dusan1001
Dragi dnevniče
Sinoć sam čula jednog nacistu kako kaže da nemci imaju sve manje i manje vojske i da će hitler morati mnogo da rotira

Hahahahahahahaha idi u kurac

Dragi dnevniče
Juce smo stigli u logor, rasporedjeni smo u kućicama, kažu da im je nestalo putera od kikirikija ali da uskoro stize nova tura. Nadam se da ce se sve zavrsiti kako treba, na zidu sam nasla okacenu sliku koju ti ovde prilazem, na njoj se vide srecni ljudi koji su dobili svoje tegle putera, do narednog pisanja, voli te tvoja Ana

https://image.prntscr.com/image/YqXeD9SaRPqn_qAu_lsZNg.png

Dragi dnevniče,

Danas sam videla kako je hitler počo da davi himlera.

https://www.youtube.com/watch?v=v2d0V2V9JyY

album smrt fašizmu pesma puteru puteru

Ko li nam to kuca u po noci
to nas tvoja mati siluje
tvojoj majci iskopat cu oci
nek je dobri otac miluje

hahahah najjaci stihovi exyu rocka sig