Prijava

Zašto se ljudi trigeruju kad vide da đjeca rade nešto retardirano kao fidžet spineri, kao da su prva generacija koja ima debilne igre i igračke

Ljude koje je lako trigerovati su ljudima kojima je lako manipulisati

Padeže koje je lako promeniti su Srbija je zemlja fidžet autizama

Rodjen sam pre nego sto je umro Tito i zakonom mi pripada pravo da pricam kako su svi mladi govna i kako je nekad bilo bolje. Sta tu nije jasno?

Ih jos da si stigao da ga vidis......

Malo sam se pozabavio ovim pitanjem u svom najnovijem članku na b92, pa pročitajte ako imate vremena

http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2017&mm=06&dd=27&nav_id=1276541

Naime, dugotrajnim istraživanjem otkrio sam da MisterNO pripada tzv. ksenijalsima, koji su imali cigla telefone i myspace profil, detaljnije u tekstu

Ana Brnabić i puter od kikirikija hehe

Tema ideja:
Niske Ane Brnabić- Siromašni visoki Kevin Durenti sa puterom od kikirikija

koliko visokih a siromašnih imigranata će usprešno preći granicu i ući u srbiju uz pomoć divljih svinja ako je čuvaju visoki durent i ana brnabić sa domaćim psom dresiranim da nanjuši puter od kikirikija

Naime, dugotrajnim istraživanjem otkrio sam da MisterNO pripada tzv. ksenijalsima, koji su imali cigla telefone i myspace profil, detaljnije u tekstu

Hvala druye, sada sve ima smisla. Dobro, nisam imao myspace, al osim toga sve istina.

Ovaj članak iznad ponovo dokazuje ono što sam pričao, a što kolega mister_no nije skapirao, a to je da su te klasifikacije iz Kalifornije neprimenljive na zemlju Srbiju. Ksenijalsi jebeni. Kaže članak, ako si rođen između '77. i '83. da si verovatno koristio majspejs lol
Koliko ljudi poznajete koji su uopšte imali majspejs, a koliko je od tih ljudi rođeno između '77. i '83? U Srbiji u kojoj se dial-up aktivno koristio do 2010. godine? Kaskali smo deset godina za Amerikom i ne može milenijalac da znači isto u Americi i kod nas. Tj, kod nas ne može da znači ništa, go kurac je u pitanju.

Brate, jebe mi se da li je primenljivo ili nije. Kontas? Lupetam si po forumu. Napisao sam milenijalsi. OMG, strahotica. Sto se opterecujes glupostima na ovu vrucinu?
Ono kontam da imas svoje razmisljanje na tu temu i da hoces da ga podelis, mozda je i stvarno vazno, al mene to ne zanima sto kaze Sajsi.

Ma nije samo zbog tvog posta, nego uđem na internet, izlaze mi na fejzbuku članci "deset osobina koje poslodavci ne vole kod milenijalaca", "milenijalci, čuvajte se, dolazi nova generacija", "kako biti uspešna žena milenijalac", "kuvar za milenijalce" i tako to

Slažem se sa rađarom treba da napravimo sopstvena imena generacija
ovi što su rođeni posle 2000-te nek budu žuta govna dosovskog režima ko što reče aca a misternoova generacija nek bude titov usrani pionir jer je još srao u gaće kad je tito rikno hehe

A dobro, ima tako i mene sto nerviraju neke stvari.
Izvini za onaj post, bio sam nadrkan nesto jbg. Nema klime kod nas, samo ladovina promaja, mozda zato.

Jedan je Marsal bio, sta da vam kazem deco.

Kaskali smo deset godina za Amerikom i ne može milenijalac da znači isto u Americi i kod nas.

Usvojis referentni koord. sistem sa pocetkom u plus deset na ordinati koja oznacava godine, i eto. Xexe

(kombo celtic skec, geek fora + aflatoksin fora, pomerimo granicu i onda ce valjati xexe, prim. aut.)

Ja se sećam da su se na Majspejs ložili tamo oko 06-07 tu je negde počela tranzicija na Fejs. Nije baš da smo toliki pećinci u odnosu na Amere ali se slažem da te njihove debilne podele po generacijama su žešća blamaža. Naročito što kad kažu milenijals odma misle neka liberalna pička što ne može dupe da obriše bez nekog gedžeta i da nema bar 50 socijalnih mreža, u prevodu da su svi kao Istok Pavlović.

Najveća govna nisu generacija žuti dosovci, najveća govna su ovi što dozvoliše tranziciju u konzumerizam i kapitalizam i sjebaše sve nas hvala tata