Prijava

Ćao drugari. U poslednje vreme me najbolji drug proziva da sam papučar, a ja mu lepo kažem da nisam pošto nikako ne može da shvati da postoji razlika između papučara i nekoga ko samo voli svoju devojku i poklanja joj pažnju.
Sa njim sam stalno blejao ali sam u zadnje vreme to smanjio, pa je verovatno malo ljut xD. Kako god, gde je po vama granica između papučara i da kažem romantika?

papucar nema ortake romantik ima jadne ortake

Papučar si brt čim si smanjio bleju zbog ribe. Tako se počinje jbg.

"Nema jasne granice, balansiraj između ribe i jarana, dok te jedno od njih ne odjebe" - Paulo Koeljo

Tvoj drug je ljubomoran i proziva te zbog toga, a siguran sam da kada bi našao devojku, ne bi te zvao, možda jedino da ti čestita rođendan ili ako slučajno pritisne tvoj broj, pa mu onda glupo da kaže da je pogrešio.

Ti dobijas picke, on ne.

Biti papucar bukvalno najjadniji osecaj. Kao da na celu napises STA BIH JA BEZ MOJE DRAGANE KAD MI ME OSTAVILA NIJEDNA DRUGA MI PICKE NE BI DALA. Mislim kad bi imao toliko celo xd

Ja da sam papucar osecao bi se toliko lose da i kad bi jebao mislio bih da jebem samo zato sto njoj ispunjavam zelju za jebanjem ili tako nesto

sasvim je normalno da nekad vise zelim da jebem nego da igram pesa i da nekad vise zelim da igram pesa nego da jebem, tako da normalni ljudi uvek izbalansiraju to dvoje

Moj najbolji drug ima devojku iz naseg grada koja studira u drugom gradu i kad ona dodje na tipa 5 dana kuci on je u stanju svih 5 veceri da provede s njom, mahom vodajuci je po gradu i kaficima sto mi je prepapucarski, pogotovo kad se u obzir uzme da ga je ta devojka ostavila pa nasla nekog studenta iz bosne sa obrvama ko Momcilo Krajisnik pa bila s njim mesec dana pa se lik vratio u bosnu valjda na raspustu i nije joj se javljao pa se pomirila s ovim mojim drugom. Tako da je tacno ovo sto kaze gospodin A.D. aka pseto sto je hteo da mi pribije nekoliko samara zbog loseg trolovanja, dakle da, papucari su u fazonu "ako me moja draga ostavi necu jebati nikad vise zato bolje da joj pruzim svu paznju ovog sveta i svaki minut svoga vremena"

Kako ce tebe neko da nashamara decace nisi svestan.

papučar si propali.
maestro vrati mi pare, i ne laži narod da živiš u gradu, kad znam imaš 2 traktora i švercuješ goveda

Biti papucar bukvalno najjadniji osecaj. Kao da na celu napises STA BIH JA BEZ MOJE DRAGANE KAD MI ME OSTAVILA NIJEDNA DRUGA MI PICKE NE BI DALA. Mislim kad bi imao toliko celo xd

A smanji font jebo ga voz. :)

Ne bih to napiso na čelu ali
možda na violini

Maestro prakticno ne vidim tvoje postove vec duze vreme a jos manje se obazirem na njih ali ako nastavis da jedes govna ne da cu da ti nalupam samare nego cu te otkinuti od batina

Pa ako ne vidiš kako onda znaš da te spomenuo ;)))

periferni vid ko teodosić

Prakticno ne vidim=boli me kurac za napisano