Prijava

Овај сајт се претворио у класичног Енглеза тј. говно.
Чак су почели да се користе појмови вагина, Ром, геј и слично. Па мајку му јебем и Вук Караџић је у рјечник прије 200 година ставио Курчину!
Значи, не морају да буду толико смјешни вицеви и приче колико морају да повреде осјећања људи, животиња или педера.

Jedno 7 dana ti je ovo

Па то је и циљ

Redneck intensifies.

Ide Tito preko Romanije,
mesec dana jebo ništa nije.

Романија

Па то је и циљ

najgori mogući tip vađenja - da, ovu temu koja zapravo ima smisla i u koju si ubacio pesmu sa divljeg zapada u kojoj se spominje da je struja puštena u reku ubila petsto čamuga

kao lik što je zvao kontrakviz i priča vic kako matematičar, fizičar i mašinac mere masu crvene kuglice, i sad, matematičar izmeri poluprečnik, nađe zapreminu, pomnoži gustinom, fizičar potopi u vodu i izmeri kolko je vode istisnula, a mašinac samo proveri u tablici crvenih kuglica

i sad, ja verujem da mašinci pišaju od smeha na ovaj vic jer nonstop koriste neke tablice sa poznatim vrednostima i ne računaju ništa i to je kod njih interna fora i čovek poželeo da taj vic podeli sa narodom, ispriča popu na tdi radiju i pop stane i kaže: brate, ovo je najgori vic koji sam čuo u životu, a ovaj jadnik odgovara: znam, zato sam ga i ispričao

Ulazi Vučić u kafanu i pita ga konobar:
-Sto za jednog?
A Vučić odgovori:
-MA TO JE POGREŠNO PRENETO, JA TO NIKADA NISAM IZJAVIO!

Pa i nije bas da sam shvatio foru iskreno

Ахахаах први добар виц о Вучићу

Tema ima potencijal ako lepo kazes da si fasista, macista, nacista i sta jos vec ima. Kao sto sam i ja.

Elem, zasto je mojsije vodio jevreje kroz pustinju?

Bilo ga sramota da ih vodi kroz grad hahahahaah

Ево да кренемо од дна:

Знате како да узмете број од Јеврејке?
- Заврнете јој рукав.

Знате што Јевреј има велик нос?
- Зато што је ваздух бесплатан.

Дође Јевреј педофил у парк и приђе некој цурици и рече јој:
-Оћеш да купиш од мене бомбону?

Био неки лик ћаћа му црнац а мајка Јеврејка. И дође он код ћаће једног дана и пита га:
Ћаћа, јесам ли ја више црнац или Јевреј?
-Што питаш?
Па неки момак продаје мотор па не знам дал да га украдем или да га наговорим да ми прода по нижој цијени.

Ja da sam jevrej/crnac nikad se ne bih uvredio na ovo tvoje

Нисам добар нациста ко ти :/

Šta radi malo jevrejče na otvoru od dimnjaka?
Čeka mamu.

Nabili nacisti cigane u gasnu komoru. Jedan Ciga krene da lupa na vrata:
-Puštaj! Puštaj!!
-Puštam, puštam. (ovde praviš pokret kao kad odvrćeš ventil).

Kako spakovati 20 Jevreja u Peglicu bez da se guraju?
Dva napred, dva pozadi, ostali u pikslu.

Ide Hitler kroz logor i sretne malo Jevrejče.
-Kolko godina imaš mali?
-Sutra ću da napunim 9.
-Nećeš, nećeš...

Dođe Hitler u logor i naredi da se iskopa jarak 7m širok dole šiljci i kaže:
-Ko preskoči slobodan je da ide.
Krenu Jevreji padaju ginu i na kraju se smore odustanu. Pojavi se neki sportista njihov, jak u formi, zaleti se preskoči ko iz pičke. Ovi svi u transu. Hića izvadi pištolj i ubije ovog što je preskočio na mestu.
-Prestup, jbg.

Bonus:
Pita pedofil nekrofila:
-Hoćeš da idemo u vrtić?
-Što? Pala bomba?