Prijava

Zašto se svi ovako grozno ponašaju?

postoji više načina pomoću kojih možeš apdejtovati svoj socijalni život. ja ti lično predlažem da se objesiš

nemoj to da da pišeš, s tim se ne šali

Па не шали се човјек.

kako tako nekog kog ne znate nagovarate na suicid. odakle znate vi ko kakve probleme ima, nekad ćete stvarno nekog gurnuti preko granice...

ja moram da se obratim nekom od admina. svi smo ravnopravni članovi ovog foruma a ja sam zlostavljan.

probaću da se izdignem iz ove situacije. pisaću o košarci, moram da se trudim da me ovakve stvari ne izbacuju iz takta.

Ako se obesis stvarno-dokazaces da smo bas losi ljudi i ja cu priznati da si nas odvalio trolom. U medjuvremenu popusi ladan kurac

možda ovo nije forum za mene. imao sam stvarno malo veća očekivanja s obzirom da ima stvarno što upućenih u sport ljudi, što ovako zanimljivih ali stvarno ovo nisam očekivao. neću da se obesim, ti crni dani su iza mene, i ovo je iza mene

Sto si naporan toliko brt bas mi tesko da poverujem da te zabavlja ovo

eh koliko smo ogrezli... u nešto crno, bezosećajno... sve je trol sve je... ne znam. postoje ljudi sa realnim problemima, nula empatije

i vi mi savetujete da ga rešim vešanjem pa mene srce boli jer ima takvih ljudi. naravno nisam glup, vi mislite da vas neko trola i to ali kako delić vas ne pomisli drugačije, zato me srce boli

Aj nastavicemo o tome kad se obesis