Prijava

ZNAM JA ČIJE DUPLI!

Prosvetli nas leba ti.

Aj reci brt ozb ako znas

Gde znas sta ste se popecali

Pomislio sam iz prve da zna al sam onda video da se ovaj reg pre 7 meseci...

Kakve veze im Ps što je registrovan pre sedam meseci, ko da ti ja ne možemo sad da registrujemo duple naloge i da ih malo aktiviramo za pola godine.

Nisi me skapirao brt, mislio sam da zna ciji je dupli jer je proverio kad je bio moderator a kako je prestao da bude modaretor pre vise od 7 meseci onda to nije slucaj

Gonzo nije bio na sajtu godinu dana brt, kako misliš da bude obavešten oko takvih stvari?

A sta znam, mozda je snajperisao iz ofa dok ga zena vozi na selo i to xd

Jebem vas baš obojicu u usta xD

Sutra u 16:45 počinjemo svoju ovogodišnju evropsku priču. Možda poslednji košarkaški flamenko za neke od velikana španske košarke.

Protivnik Crna Gora. Rekao bih idealan, treba startovati sa nekim jačim, pokazati na startu ko je kralj protiv mase osrednjih pretendenata i uzurpatora.

Dubljevića dobro poznajemo iz Endese. Vučević fenomenalan ali udara na katalonski zid u liku braće Gasol.

Na bekovskim pozicijama, stvarno ne bih trošio reči, razlika u kvalitetu gargantuozna.

Imam pomalo neku pozitivnu tremicu, ali sve će se sutra smiriti.

IDEMO DO NOVOG ZLATA, VAMOOOOOS ESPANJAAAAAAAAAAA

io soy mui contento... izvinite ponekad se prebacim na španski, veoma sam zadovoljan kako igramo ovu prvu. sa realno 25% 30 razlike protiv možda pete, šeste po jačini ekipe na prvenstvu, iza nas, litvanije, hrvatske i slovenije. Ali kako išta drugo očekivati od ovih zlatnih momaka. Pau nepogrešiv, Serhio lucidan, Vili obećava... sve posloženo kako treba.

VAMOS

Španija se troši u grupi previše. S takvom igrom mogu da izgube i od Hrvata.

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAA

decoco djesi jebo te kurac? jesi se ubio il jok?