Prijava

Citajuci vase komentare,imam potrebu da se obratim SVIMA VAMA,koji me volite i
postujete moj rad sve ovo vreme koliko trajem...A i onima koji pokusavaju na neki nacin da sabotiraju moj uspeh,neumesnim komentarima,koji nemaju veze sa mojim pesmama.Shodno tome ,pozdravljam sve moje prijatelje,ljubitelje moje muzike...Pozeleo bih vam sve najbolje od srca,hvala vam sto ste uz mene i sto podrzavate moj rad,svo ovo vreme koliko trajem...A svim svojim "neprijateljima" zelim dug zivot,kako bi videli sve moje predstojece uspehe.Hvala vam....BAKERO!!!

рипчина легендо

Maestro ti si rodjen juce izgleda. Pa jebemu mater de postoji covek da nije izdrko nikad?

Никад више ја и ти нећемо се опити, лепе жене кући водити :'-(

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

alal vera bogatasima neka ih u skupima lazima
alal vera slavnim ljudima kad im fali zar u grudima!

isus hrisots u skupim lazima
isus hristos fali mu zar u grudima

Dobra slika, morao sam da istražim malo ovaj Kowloon

Moja mama je dosla iz Rumunije u Beograd i u prvih nekoliko godina komsije su pricale kako je Ciganka, dosla gola i bosa, bla, bla, primitivka...

A, kad je naucila jezik, uznapredovala na poslu do menadzera, kad je uzela svoj automobil, kada je zavrsila kurs za kompjutere i nabavila sebi komp, kada je startovala firmu ispocetka sa mojim ocem i firmu su drzali pola-pola. Oduvala je svaku Beogradsku damu i domacicu. I dan danas ih roka samo tako i prasi.

Nakon razvoda uzela je svu polovinu svega sto joj pripada i samo roka. Beogradskim dama je razvod nezamisliv, a kurac bi u uzele nakon ravoda jer se uglavnom uvaljuju u muzevljevu gajbu, ostale bi gole i bose.

Da li ste ignorisali moj vrhunski meme

Razvio sam uslovni refleks da kad sednem na dasku vece šolje da kenjam govno neće da mi izađe sve dok ne uzmem telefon u ruke. Osetim se nekako lakše, popuste mi mišići čmarnog kolutića i dobro se iskenjam. Mogu ja da serem i bez telefona dakako, samo što nije to to nekako zbrzam radnju i previše istiskam govno iz sebe ko da jedva čekam da napustim klonju...

Ironično, Osoba 1, 2, 3 i 4 su takođe"Taško". Štaviše, dijalog je toliko neinteresantan i nepotreban da osećam kako mi trne leva ruka. Ne, nije od previše masturbacije, već od stresa indukovanog ovim... ovim..."primerom". Da li ti uopšte shvataš fini koncept"primera" ili je sve što zahteva više od 5 ganglija u glavi suviše kompleksan izazov za tebe? Mada, ovo bi bio dobar uvodni materijal za hegelovsku dijalektiku: Teza: Taško Antiteza: Ne-taško Sinteza: Taško=ne-taško

bas si mu pokazao da nije toliki dasa ko sto je mislio da jeste i da ce razmisliti sledeci put kad te nazove glupanom