Prijava

Радјард (Valter)
Svako ko je sirotinja, sirotinja je isključivo svojom krivicom, a ne jer ga jebe država

Preistina jbg.

Vojvodjanci su prevaranti. Samo se smeskaju i vicu da vole masno, kao obozavaju slaninu, meso i pikantnu hranu a u stvari ni sami ne znaju sta obozavaju. Oni vole tamburice i velike su meraklije. Mnogo veliki boemi. Srbijanske narodne pesme i nosnje su odvratne. Kakva je to tradicija folklor i vijuganje marame i numera devojke iz gruze lepe su ko ruze. To je smesno.

Gusle su najgori instrument koji je čovek ikada napravio.

Plus milion za ovo

Verujem da ima i dosta dobrih stvari, ali su endemske i nepoznate i vezane za jedan kraj. Pogledajte neko obelezavanje oluje i pogledajte sta je bilo na vucicevoj inauguraciji, neke zene pevaju neke pesmice uz elektronsku pozadinu i zadizu noge. U kazahstanu ili moldaviji je kulturnije.

Гусле једина добра ствар коју Срби имају.

A sta fali fruli? Frula >> Gusle

Немош свират и пјеват

Ne, nije ok ici raditi u fabriku na pokretnoj traci bez pauze za wc, gde posle rucka trcis nazad na poziciju da ti ne lupaju penale, gde je mobing svakodnevnica jer ''vidis kako nigde nema posla pa daj sta das''.

Hvala predsedniku Aleksandru što je otvorio milijardu fabrika, sad je pravo vreme da se otvori i jedno desetak rudnika za 30 soma mesečno

Jbg "srpski narod hoce da radi". I tu se izjava zavrsava. O tome da li hoce da bude placen i postovan se nije izjasnio...

naravno da postoje milioni ljudi koji će da ti naude bez ikakvog razloga ili će taj razlog da bude da ti skinu sat s ruke jer im se sviđa taj sat

jel stvarno nikad nisi video neku gradsku budalu koja uzme pa prebije random klinca onako iz sprdnje

Mešate nasilje iz sopstvene samoživosti neke budale kojoj je dosta što je jebu sa svih strana pa bi da se malo iskali na slabijima i situaciju u kojoj bi se normalan čovek našao da postane kompletno slobodan. Naravno da važi ona krilatica sto ljudi sto ćudi i ja ne osporavam da bi se našla jedna budala u tih 100 da upuca nekoga jer je lud, ali šta ga sprečava da to čini i sad? Toga ima i biće uvek, samo što bi u anarhiji imao direktan način odbrane da uzvratiš paljbu ako zagusti jbg.

Ja sam baš ono liberalan lik, znači sloboda govora, mišljenja, izražavanja i tako ta gej sranja ali likove koji tripuju anarhiju bi podvrgavao elektrošokovima na dnevnoj bazi.

Lepo je što si liberalan brt ali nije lepo što to govoriš samo da bi te drugi gledali ko neko sofisticirano mudo, uzmi pa se informiši pre nego što kreneš da pišaš po jednoj od najboljih ideja za izbavljenje od ovog pakla na zemlji.

Prva stvar, barem ovde po nišu odakle dozali najviše kuknjave. Jeste, rade za 30-35k dinara, ali otvorilo se 5000-6000 radnih mesta, pa ko hiće da radi ima gde.

Daleko da je to normalna plata, ali muz i zena zarade 70k mesecno i imaju da prezive. Očajno, ali barem imaju nešto. Znam mnogo primera gde porodice nisu imale nikakav izlaz iz bede, rade po jurama i dzonsonima za te pare i prezivljavaju.

Elem, druga je poenta, ti ljudi koji rade tamo mi pričaju da ta medijska hajka koja se vodi je besmislena, da nemaju pauze, da nose pelene itd.

Fora je da se u tim fabrikama radi na traci, znači nema burazeru da napuštaš radno mesto kad ti se prohte.

Naša bagra od radnika je na početku izlazila na pola sata da ispuši cigaretu jelte, pa im to zabranili a oni izmišljali da idu u wc, kad su ih provalili da lažu tj i dalje beže da ispale cigaretu, zabranili da se napušta radno mesto osim za tih pola sata koliko je predvidjeno zakonom.

A onda bagra počela da galami.

E to vam je ljudi istina.

"Uzmi pa se informiši" je najidiotskija rečenica ikad izrečena u istoriji čovečanstva.

E pa ovo je poslednji put da sam stao na stranu naroda. Što kaže Papetov stric, srpski narod treba jebati

Triforce toliko ti je transferican post sa prosle strane da nema svrhe ulaziti sa mekanim idealistom kao ti u neku polemiku. Ali evo na prostom primeru. Pre tri godine kad su bile one poplave u jednom trenutku jave na blicu(msm da su samo oni bili ne I ostali mediji) da voda u Bgu nije za pice. Ok aj odem sa caletom do radnje da kupimo neki balon sta god. Tamo haos jebeni prazni rafovi sa vodom jedva nesto ostalo I tacno se secam zena koja je imala bukvalno histerican napad urla na lika sto radi tu gde je voda donesi mi vodu iz magacina samo sto ne skoci da ga ubije. Pola sata je bila vest na blicu,povukli je odmah nije bila tacna. Zamisli da nije bilo pijace vode u Bgu jedno 10 dana mislis da te nebi neko usrao od batina da te vidi na ulici da vuces flasu?

Sad da objavis da prekida sa radom svaki vid policije vatrogasaca sudova sta god,za dva sata bi bilo mrtvih po gradu.

Nece se random ljudi ubadati nozevima(ok oce 5 posto) samo je stvar da ce svi poci da otmu ono sto trenutno nemaju. Sta sprecava u tom trenutku random sirotinju iz Boleca da otme kola,stan I sve sto nema od nekog ko ima? Sto ne bi prosetao do bmw salona da vidis jel nije ostao neki auto koji ionako neces nikad moci da priustis?Sto bi ja koji kurac platio sutra bilo sta kad mogu da uzmem? Sta tvoji moralni stavovi ti ne dozvoljavaju aj ne jedi govna.

Poenta je da je prica o anarhizmu toliko jadna ja ne znam sa cim da poredim,ali ok to je moje misljenje hvala bogu ne znam nikog licno ko se lozi na to bas ne mogu da zamislim da pricam ozbiljno o tome