Prijava

Drina nova jebe mame i pakovanje mi se sviđa kad ga vadim iz džepa osećam se ko crveni moćni rendžer sa onim svojim gedžetom kad krene da se transformiše

Crni danhil pisa po tim vasim cigarama

Cigarilos me ubije u pojam jer ga ne pustam da se zagasi pusim 2 sata ko lokomotiva ona stara npr cira

Srećko Krečar je neprijatan za slušanje

hahah sad sam pustio da vidim ko je to

8:14 Saaaaaaaaakshkhskhaaaaam kao zver sam ranjena...

https://www.youtube.com/watch?v=DEMqGKXlM1A

Dzim Keri je poprilicno neduhovit I neinteresantan lik. Kao glumac je prosecan. Ne znam sta ljudi vide u onom majmunisanju I kreveljenju,mozda ja nisam dovoljno filmova njegovih gledao.

Dzim Keri je poprilicno neduhovit I neinteresantan lik. Kao glumac je prosecan. Ne znam sta ljudi vide u onom majmunisanju I kreveljenju,mozda ja nisam dovoljno filmova njegovih gledao.

+milijun

Nikada mi nije bilo jasno, a znam par likova koji je on omiljen glumac.
Naterali me jednom da gledamo neki film gde je on neki sinter ili tako nesto. Prva scena on se odma bekelji i pravi one grimase...

Naterali me jednom da gledamo neki film gde je on neki sinter

hahaha nije šinter nego detektiv za kućne ljubimce

Ako sam te nasmejao znaci da je moja misija uspesna ;)

Srećko Krečar je kralj esid folka, žanra koji je započeo Zlaja sa Mirom Škorić i pesmom "Otkači".

Nego da ne oftopikujem - Bugari su divni ljudi. Treba da prestanemo da ih klevećemo i da grešimo dušu. Šta je bilo bilo je, a i to je pitanje koliko su te priče tačne. Pre bih verovao Bugaru nego našem nekom nasumičnom liku.

Sta mislite o carli caplinu?

Bio je dobar čovek, bog da mu dušu prosti +

не бих јебо раду манојловић, северину, дару бубамару, министарке итд... веће ми је задовољство да их пребијем

Jel Sladja Alegro stvarno radila u trafici ili je to mit?

веће ми је задовољство да их пребијем

Zadovoljstvo je moje

radu da skloniš sa spiska i ostane ti jedno korektno popularno mišljenje sad

ne kapiram sto ne bi mogao i da ih jebes i da ih prebijes

не у трафици, у брзој храни

Dobro al onako drveni objekat kao trafika, nije zidani?