Prijava

može se reći da je radila u allegro hrani ;-D

edit: ko nije imao muzičko u osnovnoj, allegro u muzici znači brzo, veselo :D

moram da priznam da se po treći put smejuljim na ovo "zadovoljstvo je moje" na prošloj strani, zbog toga te neću tovariti što očigledno nisi imao muzičko u osnovnoj

да и објекат се звао пера ждера

Voleo bih da zivim od pasivnih prihoda i da nista ne radim, ili da radim jako malo a da od dnevnih obaveza imam trcanje plivanje teretanu jebanje pijenje kafe igranje pesa menadzera fife itd i ne stidim se da to javno priznam

Rajarde imali smo svi muzicko ali nas je boleo kurac za taj trivijalni predmet

Voleo bih da zivim od pasivnih prihoda i da nista ne radim, ili da radim jako malo a da od dnevnih obaveza imam trcanje plivanje teretanu jebanje pijenje kafe igranje pesa menadzera fife itd i ne stidim se da to javno priznam

Vrlo nepopularno misljenje,svaka cast sto si ovo priznao.

Bruka me bilo da priznam da se tako osjećam, ali sad kad je Maestro hrabro istupio, priznajem da isto želim

Osecam dozu trolizma u vasim postovima, ali kod mene u selu je stvarno sramota tako razmisljati.

TI BI DA ZIVIS A DA NISTA NE RADIS E MOJ RODJO NE MERE TO TAKO, MORAS DOBRO ZAPETI

JEBEM TI NERADNIKE I LELEMUDE TO NAJVISE MRZIM

MA ON TI JE NEKI PETLJANAC NIKAD NISTA NIJE RADIO SAMO NEKE SEME KOMBINACIJE IMA PUSTI GA

Autora VELIKIBLEK treba jebati u guzu snažno

Gde si triforce kako ide upoznavanje ljudi sa anarhijom jel si otvorio vidike ljudima ka slobodnom trzistu

Ja da sam u anarhiji ja bih napravio sebi klan, i kretao se tako u coporu, delio plen

https://www.google.rs/amp/s/amp.reddit.com/r/AskAnAmerican/comments/5ebw0l/is_detroit_really_as_bad_as_the_rest_of/
Dobar primer grada koji je podneo težak ekonomski udarac i u kome trenutno nema kontrole od strane države, a i dalje stoji na svojim nogama i koliko toliko normalno funkckioniše, nasuprot preduvanim medijskim pričama o svakodnevnom masakriranju i pljačkanju koje se navodno odvija.

Ne kapiram jer ovo neki jadan pokusaj zajebavanja ili si glup ili...?

Drina nova jebe mame i pakovanje mi se sviđa kad ga vadim iz džepa osećam se ko crveni moćni rendžer sa onim svojim gedžetom kad krene da se transformiše

E ALO MOMČINO JESI LUD JEBOTE. Za novu godinu sam stuka dve pakle. Za 5 sati. Inače mi jedna traje dan. Gore su od šibica jebenih. Na šibicu bar petardu možeš da upališ na ovo ne može. Iz iskustva znam.

Kako mi se sere od reči gedžet uff transferčina

Hahahahaha Maestro kao da ti tvoji isto ne bi uzeli bilo kakvu šemu da imaju da leže i gledaju kako se pare gomilaju, bilo bi kurac moj tog moralisanja "nema 'leba bez motiku" i tako to.

cilj svakog pametnog coveka je da dostigne to da ima redovna primanja a da ne mora da radi, samo budale rade dok ne obole i gomilaju pare koje ne trose.pametan covek uziva u slobodnom vremenu, ujutru ustane sedne na balkon, zapali tonpus od 200 dolara i gustira espreso, za to vreme razmislja sta ce da obuce i koja kola ce da vozi po gradu, onda ide obilazi exlusivna mesta, doruckuje, ruca, pa malo vezba onda zove staniju da ga izmasira i opusti.tako izgleda dosadan dan coveka koji ima, a zamislite tek kakvi su zabavni dani

Рад јесте за будале да.