Prijava

englezi najbolja nacija u evropi
uh harisa kad cujem, pripadne mi muka, ja bi njemu zabranio da peva ustvari proterao bi ga iz zemlje, nek ide u tursku pa nek tamo koristi turcizme u pesmama sto vise moze.
slavljenje slave je glupost

Nepusaci=vegani=ateisti=pusaci kurca

englezi najbolja nacija u evropi

Labo ne bih se baš složio sa ovom izjavom sorry brt bio sam tamo, radio mesec dana država im je lepa sve to stoji ali ljudi su im kao i vreme - užasni. Jes da sad tamo sve vrvi od stranaca čak štaviše mogo bih se opkladiti da 60% nacije spada pod crnce, arape, istočnu i jugoistočnu Evropu, ali generalno govoreći o čistokrvnim Englezima mislim da nema većih ljudskih izmeta i to onako podmuklih trulih do koske čak se ni ne kriju ispod maske plemićkog ispijača čajeva ko što sam zamišljao već otvoreno pokazuju svoju zatupelost i dodao bih još da njihovu zemlju poboljšavaju stranci, da njih nema mislim da bi propali za manje od dve nedelje nesposobni gmazovi

Beograd je ekstremno ruzan,prejadan grad,prljavo smetliste.Dojaja je onima koji koji nisu imali za katru bar do Budimpeste.

Sine vidi se da nemas, da vozis porsea ne bi tako pricao. Beograd je najlepsi kad si brz.

Ko uci znace, ko krade imace!!!11

Nema mnogo veze s temom, al nije da me nesto boli uvo. Elem, padne mi na pamet beogradski sindikat, tj. onaj hajp oko izbacivanja novih pesama kad su svi sajtovi samo napinjali s tim...epilog.
https://www.youtube.com/watch?v=Fn2K5N9cJVM
3m pregleda.
https://www.youtube.com/watch?v=7mKnLVqDCIM
108m pregleda.
HAHAHAHAHAHA

E TO JE ZA MENE PARADA PONOSA!!!1

Sta je ovo jebem ti 108

Bohor je gledao kad je imalo samo 13.

aha glupi nisu menjali zakone 300 god, mi menjamo na svake 3 pa kakav su doprinos dali kulturi, nauci, ma svemu.njihov jezik glavni u svetu itd a mi smo kao dobri, kulturni i sve to.ma daj za njih smo obicni brdjani.bas skoro pise neka zena na netu za engleze da su ruzni i mnogo glupi ona ih zna jer radi tamo kao cistacica hahah

Amerika nije kriva za svaki problem na kugli zemaljskoj

https://image.prntscr.com/image/0UHTUYMvTc_4KEPjkyUmVw.jpeg

al gomila ovih pregleda je kupljena, tačno kroz komentare možeš da vidiš kako menjaju "kampanju" s komentarima, prvo su kupovali jeftine random komentare, pa si imao milion Assafa Mahmouda da napišu samo: fffdskkm;';3;@#, a sad intenzivno spominju iz koje su zemlje

A ne nisu kupljeni, pa da saberes celu ex yu plus siptare, madjare, rumune, bugare i grke i da je svaki gasterbajter pustio po jednom kolegi strancu pa ovaj pustio gajbi nema pola od 108 miliona fazon (nisam racunao stvarno ali odokativno ovako)

HAAHAHAHAHAHAHAHAHAHH

brate ako mi ne verujes da mi ratse grana mala unutar kozhe kod stomaka mozes proveriti

zenu prvo treba napunpati pa je tek onda ozeniti.a one hoce obrnuto da ljudi ne bi pomislili kako je trudnoca razlog za brak.ovako je covek siguran da nije ozenio nerotkinju jer sta onda moze da odgaja u takvom braku, psa, macku.

nisu sve usedelice baksuzi i lose osobe

Rađanje u 2017 je samo po sebi kurac i radije bih usvojio pa nek mi satre sjeme. Za 200 godina će biti ljudi za 4 planete a ja treba da se radujem što špricam butine

za 200 god ljudi ce stanovati pod vodom.kopno zauzima samo 3/10 zemljine povrsine, ispod okeana ima prostora za jos 100 milijardi ljudi, plus sto ce moci da se zivi i u pustinjama, kad sve to popunimo onda idemo na mesec