Prijava

хахах па јеси ли јебао бабу на крају јеси а ;))))))))

Hahaha prejaka fora za babu.

Isto taj ortak imao foru ja udjem u prodavnicu da kupim nesto, a on se dere kao da svi cuju "aj ukradi nesto ko prosli put"

Isti ortak imao foru udjemonu pekaru na odmoru krcato unutra i prodere se "ovo je pljacka" svi gledaju u nas a mi se smejemo xd

To je to. Ostale fore nisu u vezi pekare i prodavnice.

hahah odličan epilog

Kad smo mi bili retardi, ja bih trčao prvi, a trojica trče dvajes metara iza mene i viču LOPOV LOPOV

niko se nikad nije ni okrenuo da vidi šta se dešava, a kamoli da proba da zaustavi lopova ili tako nešto

Da je neko vikao SILOVANJE svi bi došli da pomognu - silovatelju

Dodjem na forum citam temu rifresujem da nesto napisem i onda vidim ovaj post i zao mi sto sam se logovao bolje da sam odmah otisao na spavanje

Seltik kakav nelol jak jbg

@seltik, brt ja te ne leram uopste nikada to si primetio.mozda a mozda i nisi ali ovo ti je tako surovo bljuzgav skec da su mi se govna prijela eto, nemoj ovo vise ljubim te zivtija zivmiti

@ostali, ja ne leram seltika uopste nikada to ste primetili mozda a mozda i ne ali ovo mu je tako surovo bljuzgav skec da su mi se govna prijela eto, zamolio sam ga da to neradi vise zivmuja

leram

Sad ce da dodje da napise, "ko me lero da te volim, ko me leeroo <3"

Elektricar je pizda inace

A ps je inače kosovar hahahaha
Usraću se od ovolikih fazona večeras jebeš mi sve

Јебо те сунце.

dođe dečko(muž,jebač) nataše bekvalac u ikeu i kupi neku policu, dođe kući baci pred nju i kaže ikea nato nameštaj