Prijava

haha znao sam da ce fadio dobro da ispizdi

haha, ma nisam zato napisao, nego zbog ovih PURISTA na temi što kenjaju da trep nije hiphop, a ti se drznuo da okačiš, lupam, jednog Guči Mejna

ja sam svim srcem uz tebe :fist emoticon:

:fist emoticon

Vaistinu :fist emoticon

http://vukajlija.com/forum/teme/742-hip-hop?strana=112#post_3769154

redmen,snup i metod men zajedno ne mogu da ne objasne

radj,guci mejn i trep nisu bas nove stvari,tu su vec 15,16 godina ali slazem se da je kenjanje da trep nije hiphop,cak i objasnjava jako ...samo nemoj bas kenjati da old skul ne valja kao npr dzanki i ogma,tho...u old skulu su esencija i legendarnost...takodje djubar i prosek iz 90ih i 80ih je zaboravljen,pamte se najbolji rep,kao aristotel fazon

imas pvt inace

slusaliceee za ljuti bas poput trepovog

ако репер сними треп песму - то је треп, није хип хоп.
то је као да кажеш да је ај ноу ју вонт ми од питбула реп јер је он репер. не, репер снимио хаус песму.
тако да треп није реп, али је настао из репа.

Danas na poslu nabavili neku novu vrstu onih medicinskih rukavica koje su prve da me ne vata alergija od njih... Toliko me oduševilo to da sam morao da nabačim par rima o njima

http://vocaroo.com/i/s0aTAUWVQQ1e

Hahahahahaha naj dope pesma o rukavicama ikad sig.

to,radj o7

ahhaahh i bit ovaj clanadov objasnio

stvoren za pesmu o medicinskim rukavicama

одлична пјесма

ол које слушке узимаш, инир?

hahah pitaj kurac koje uzima, meni je na pitanje dal su bubice ili nebubice odgovorio sa

ollanik

uh brate ne znam,onako su ima i lupa i okruglo i sve

ja ga uputio na xiaomi piston

брате изгубих сен цх 5.00у депресији сам љутој већ пар дана :(

ne moj depresivan biti, nego uzmi šaomije na kupujemprodajem, a još jedne naruči kao bekap iz kine

користим сада смеће неко што сам добио уз телефон, уши ми се грче од лошег звука :( сен мементо ми је следећи или да променим фон свакако ми следећи неће имати џек за слушалице а не могу онај адаптер као дегенко да носим

Hahah znam da nije možda prava tema ali oni Connect sa IDJ-a sad na IDJ radiju i pitanje postavio neko "kakve bitove najviše volite"

Odgovor kratko i jasno "Coby beatove"

Haahahhahahah