Prijava

kako sam samo nabrijan dok slusam ovo, ubio bih nekog rukama
https://www.youtube.com/watch?v=JsASbwCZtIU

слушај бак овде колко је надркан
https://www.youtube.com/watch?v=GN5s_bXphhw

Излази филм за три дана

izgleda poprilicno dobro

izasao Compton 2015

nema na yt al ima na kikesu

Onako šestica neka jaka... mada obzirom da je ovo dreov album i da je njegova produkcija u fulu očekivalo se više.

Mada ono produkcija u hiphopu je u zadnjih 10ak godina pošla u nekom smjeru koji mi se baš i ne dopada ali ima ovaj album odličnih momenata... normalno ko nije slušao nemojte da očekujete novi chronics i g-funk beatove ali na momente je album odličan... doduše samo na momente.

Izdvojio bih medicine man pjesmu jer je tu eminem baš pokidao po meni. Nekako imam osjećaj da mu je dre rekao "viđi mali, nemoj sad ono presereravnanje za bijelu djecu nego baci nešto ljuto" i bacio je nešto onako sasvim fino.

"talk about it" ima odličan prelaz iz intra. Onako ima mejnstrim zvuk onako što bi se reklo "radio friendly" ali ipak zvuči dobro nekako.

"It's all on me" je možda i najviše old skul stvar na albumu sviđa mi se mnogo.

"Just another day" mi ima neki cypres hill prizvuk što je kul...

Xzibit isto baš opak na albumu. Snup mi je nekako njaaaa... Kendrik oldičan.

...

Možda mi se više svidi poslije još par slušanja al za sad je samo solidan... kapiram da su očekivanja bila prevelika jbg, naročito nakon Kendrikovog "To pimp a butterfly" jer teško da će ijedan album ove godine to da nadmaši osim ako El-P i Killer Mike baš objasne na Run the Jewels 3.

↑+1
Nije opravdao moja očekivanja (koja su svakako bila prevelika), al jbg. Medicine man je ponajbolja (po meni).

СУТРА ИЗЛАЗИ ФИЛМ КРУЦИЈАЛНИ

Sutra idemo na premijeru "Straight out of Compton" u trznom centru Plaza Kragujevac. Tamo ce nas sacekati Sale d Snajperist. Malo ce nam pokazati grad, obicicemo znamenitosti, popiti sok a onda uvece na premijeru. On je glavni kuvar to vece. Spremace masno testo i pomfri za premijeru.

ЛАДНО НЕМА НИГДЕ У БЕГЕУ ПРЕМИЈЕРА ОВОГА