Prijava

Tezga bend more. :)

Ал ја сам се одлично провео (с обзиром на занемарљиву количину крви у алкохолном систему тог момента). :)

Ja volim da odem na njihov koncert, zato sto se uvek slatko nasmejem kad lokalna metal klincadija pocne da pravi sutku na Cudnu Sumu. Valjda me to podseti na tinejdzerske dane. :)

Последњи пут сам их гледао пре три године на мото фесту у мом селу. Јест да је било пуно клинчадије,ал сам се богами и ја избацао.:)
Тинејџерске дане,хм? Ако се сме знати,колико имаш година?

Pa nisam ni ja nesto stariji, al' imam vise od 18(eighTEEN). Da budemo precizni dvadeset i dve. Tako da mi je vec osma godina ulazenja u sutke, pa me malo smorilo. Ulazim u sutke samo na nekom thrashu ili deathu(al' da su kvalitetni). :)

Ја имам само 19. :) И ја волем добре шутке. А сутра има треш свирка у НСу,тако да ћу поштено да се избацам

I treba. Pazi, ja odlucujem o tome da li cu uci ili ne u sutku na osnovu toga kakva je publika. Ako vidim da je prosek publike 15 godina, i da su im mama i tata kupili martinke, pa sad gledaju kako nekog da sutnu u nezgodno mesto - zajebi. Ja kapiram da je sutka zajebancija, i tako joj i prilazim, a nemam vremena da se objasnjavam sa nekim ko je 7-8 godina mladji od mene, o tome sta treba, a sta ne treba da radi.

Ја сам специјалац,ја не бирам. Једино на жене пазим.

Hahah, ti bi ocigledno zeleo da ti se ujutru besni rotidetlji pojavljuju na vratima, zato sto je njihovom sincicu pocepana arkada.

Имам већ пар прекршајних пријава,па ми не би било жао ни да фасујем кривичну за то. Ко их јебе,ја не носим мартине нити планирам,они су ти који су били у позицији да ме изгазе,ал ко их јебе кад су ишли голим дупетом на ватрено крштење.

U tome je razlika, imali smo i mi svoje(verujem), al' posle nema kukanja, samo osmeh na licu i zelja za jos. :)

Mislim da smo 'malo' oftopikovali temu. :D

Ај се ми пребацимо или на ПВТ или на другу тему,да се Џими не љути?

Po tvojoj zelji se prebacujemo... Dzimi ce da nas proklinje, njegova umetnost ce zbog nas otici u zaborav.

Браћо правог метала што поносито стојите право, ево још пар рифова за вас:

http://www.youtube.com/watch?v=CHj0gvFgako

Уједно могу почетници да похватају неке фазоне, пошто је ствар прилично школска.

E, ovo je odlicno! Ovo mi se cini inspirisano Cakom Suldinerom. :)

Уф... :) Никад не слушах Деатх. Не бих знао. :)

Мачкер,прочитај шта је Зељчек написао у информацијам о песми,немој одмах нападати човека. И он сам је написао да је песма настала под утицајем Точкове интерпретације.

Одлично, Зељчек!
Сад ми бедак после тебе да качим било шта своје. :/