Prijava

U ovoj temi možete postaviti bilo kakvo pitanje u vezi sa sajtom i dilemama u vezi sa definicijama. Moderator koji je trenutno aktivan će vam, eventualno odgovoriti.
U CILJU PREGLEDNOSTI TEME, SVAKI MEDJUSOBNI RAZGOVOR ILI POST KOJI NEMA FORMU PITANJA VEZANOG ZA SAJT BIĆE OBRISAN. ISTO VAŽI ZA OFTOPIK ILI SPAM. SVAKI PONOVLJENI OFTOPIK I SPAM ZA SOBOM POVLAČE BAN, BEZ PRETHODNOG UPOZORENJA.

http://3.bp.blogspot.com/_Mj2OYyOJbIY/SsB4IML82WI/AAAAAAAAJyo/5hDWhn5s5XE/s320/bosna-24-748325.jpg

Едит: Нема потребе да остављате пост у којем пише само хвала. Ми то подразумевамо :)

odnjoVragShnalu - чији дупли налог?

Како то да неки аутори каоовај нису оставили ни једну дефиницију , а опет имају популарност различиту од нуле? Виђао сам и доста аутора са -7 популарности као нпр. овај.

@toba-cco, дефиниција је неквалитетна...

@Ајнштајне, разоткривамо...

@Пеки, кад се бришу дефиниције, залутају неки поени...

imali sanse da se ozivi Crnogorac

Питање за модераторе:

1.Како да елемент у дефиницији, који би требао да буде наглашен "обојим" у плаву боју како би га истакао?
Нпр. блабла ба нештопаметно али да то буду плава слова - линк а не класични линковани појам? Нешто ми то не иде од руке кад објавим дефиницију...

2. Имам ли право да захтевам брисање неких тотално безвезних слика које сам на дефиниције качио како би их рекламирао (дакле, слике не да не потпуњују дефиницију - него је наголемо уружњују)?

Сад ми је то "бојење у плаво" пошло за руком, али на форуму. При писању дефиниције нешто за'ебава..?

1.Plava boja se pojavljuje ako se linkuje u primerima, a bela u definicijama.
2.To drugo je nepotreban posao. Jebiga, nešto si hteo da radiš zbog nečega, sad je glupo da se neko maltretira i briše gomilu slika ni zbog čega. Nema neke koristi.

Да ли може да ми се обрише један од два моја слична(иста) коментара на моју последњу дефиницију?

Pitanja:
1)Zasto tom 2?Pitam samo iz KURioznosti!
2)Zasto ber grils ima 0 smradova a mnogo "omiljenih"...secam se da je pre brisanja imao vise smradova.Kao smradovi se ponistili a omiljeno nije? :) Isto pitam radi reda..ono kao valja se :) Pa vi kad stignete odgovorite.
Tenk juri veliku macku.

1. Зато што је претходна тема била претрпана спамом, а и превелика.
2. Можда је баг у питању.

Je l' bi se mogao sad pogledati onaj hejt čija sam žrtva bio pre nekih mesec dana? Ako nije problem :) Vidim Kaizen obznanio da je popravio to, pa rekoh da otvorim sezonu :)

@slavk0: ili je već skinut hejt, ili je neka vradžbina, ali od hejta kod tebe na profilu nema ni H

Aha, onda mora da sam ja to umislio :) Izvini što sam te maltretirao sa tim.

ma nije problem. detaljno sam pogledao, stvarno nema. možda je taj neko vremenom popravio odnos glasova..

Vako.
Da li ovo može da se zakatanči?
http://vukajlija.com/forum/teme/7406#post_337007

Da li bi ste bili fini da mi vratite mojih oko 70 poena, što mi hejteri izlupaše?
Da li mogu da tražim da im se zalepi nalepnica :hejter?
Jer, oni to i jesu, a nalepnice ne koštaju ništa.

zakljucao...

vraticu i poene

Fala
A nalepnice?
Lepo da se uvede red na hejt.
Neka se vidi koji su.
I ja da vidim. Pa sledeći put neka mi se obrate, a ne ko funjare neke da mi lupaju minuse.