Prijava

Izbacio si je u 15:02:47
Minus je pao u 15:03:26

Nije baš odmah Oblače.

Edit: A nije stvarno hejter u pitanju.

A opušteno, prejebao sam se odma. Nije mi zbog definicije i ovako će biti brisana, nego što to rade često ljudi.

Edit: A nije stvarno hejter u pitanju.

znači ti si :)

hehehe nisam ja, al' ne mogu baš sad da otkrivam ko kako ocenjuje, ali eto uveravam te da autor koji je dao minus veoma je daleko od hejtera. Aj malo ću uopšteno početi da obraćam uvako uopšte pažnju kada izađe defka da li neko odmah lupa minuse.

Nešto se izgubih, ali nije li bila neka tema da se prijavljuje napad klonova? lololo

De ovdje, ako problem nije.

Nema ništa bato.

Nema ništa Barone.

može mala provera... hvala!

Džanki, poneko nevoljenje u zanemarljivim količinama, par pozitivnih čitanja, sporadični minusi od dežurnih minusiranata svega i svakoga... uglavnom, sve regularno.

može meni, agi? nisi mi ni prosli put provjeravao samo si me banovao zbog nekog spema.

Pa kad si smarač :) (pederski smajli)

Hejta nije bilo ni tad, pogledao sam ja, a od tada si regularno voljen od strane par autora. Nema hejta.

ja mislio ti se zajebavas kad ono ti ozbiljan. gledacu te drugacijim ocima od sada. hvala.

Može li provera? Tj nema šta da se proverava neko mi ušo upravo u profil i na sve defke i rakcije a možda i postere ne znam izroko minuse :)

Hvala, ne znaš šta mu bi :)