Prijava

Ili si mene odabrao da pratiš jer sam mod, a ne sviđa ti se 100% šta pišem, dok druge pratiš neobjektivno, ne znam :)

E sad anonimam, čuj đoko. Tebi mora svako malo minus, prokurčiš se pa da te vratim na zemlju :)

Uglavnom, iako se ne zajebavaš u svom postu na prethodnoj strani i ozbiljno retko minusiraš one koje pratiš, nepotreban ti je komentar, jer si verovatno jedan od pet ljudi koji to tako radi, ako možda nisi i jedini.

Ja da pročešljam sto najboljih ocenjivača prema meni (gde je sigurno dosta pratilaca, jer prati me više ljudi nego tebe), neću naći nijedan slučaj da u stotinak ocena nemam najmanje desetak minusa (a često ih je više).

Kada, međutim, naiđem na autora koji među dvadeset najvernijih ocenjivača ima petoricu anonimnih koji mu nikada ne daju minus, to nije realna slika i nema potrebe da mi na takvo zapažanje odgovaraš hvaleći se nečim što i nije za pohvalu.

Ćao zdravo.

Lol jebeni. Na koju si stranu isterao priču. Ja sam poentu gura negde drugde al nema veze. Pobriši ovo posle, dok carimir dođe još neki put da ga nasisam kurcem

E, posto se radi o meni, ja sad vec ozbiljno razmisljam ko bi mogao d bude taj anonimni. Dakle ovako: osim vec pomenute autorke, za koju vidim da sam dobro pretpostavio jer vidim da je banovana, ja poznajem još tri autora: jedan već godinama ne dolazi na sajt, drugi je moj sestrić za kog ne verujem da uopšte zna koji je moj profil a treći je moj rođeni brat koji već godinama prati šta pišem i čak mi je davao ideje za definicije a tek nedavno je napravio profil. Ako je on taj anonimni, ne mogu ni da zamislim da od njega dobijem minus. Takođe, imam i dva dupla naloga sa kojih nikada nisam ocenio ništa na glavnom (a mi obrnuto). Tako da, ponavljam, stvarno nemam pojma ko su mi ti tajni obožavaoci.

Advokado, šaljem ti PVT, a ostali neka se presele na čet, ili tako negde, gde se napušavanje donekle toleriše, ovde da ga ne bude više.

Ajde ne seri. Ovo je tema o ocenama kapiraš? O tome ovde svi pišu, o tome se priča. Na temi o akvarijumima se priča o pogodi čemu? Bravo. Ajd sad odjebi ok?

prati i mene Boxere, kvalitetan sam autor i obrazovan, pozzz

Ti si čkode jedan debil, nisi ni svestan toga.
Može da se priča o čemu hoćeš ti i dalje nisi svestan koji si kreten.

Nije te blam da saopštiš da pratiš ljude, i daš im minus samo u slučaju da si promašio klik.

U internet smislu, ti si, kao što sam rekao, običan plusojebac.

Inače, da ti je Agilni u pravo vreme lupio banan, do ovoga ne bi ni došlo.
Pošto ga boli kurac očigledno, nasrči se svojim pratiocima sperme, pošto zbog toga i boraviš na ovom mestu govno jedno iskompleksirano

Dobro si ti retardiran. Boli te kurac ko šta priča ti teraš svoje. Ne mogu da spemujem sa stric da bi me ti razumeo

Ladno ne vjerujem da se vodi rasprava zbog pluseva i minusa. To je umrlo prije 2 godine.

Lukac, sve je regularno.

Ja autore koje prati ne minusiram. 1 od 1000 ako slučajno kliknem. Odabrao sam da ih pratim zbog određenog kvaliteta ili nečega što mi se sviđa a šta će oni održavati.

hahaha tačno si intelektualna sirotinja. to se na vukajliji zove lajkovanje a kod mene u vokabularu lizanje dupeta. ćuti budalo, ne moraju svi znati.

Autore koje pratim, uvek im dam plus. Ima li kakvih problema?

edit: Može li provera?

Sve regularno, Hogare.

Sve je ok, Hogare.