Prijava

zato što nemate obraza da prema svima držite isti kriterijume. pogotovo ova komentatorska sprega. uvezani ko malteški red, a ližu se ko maza i lunja dok jedu špagete.
edit: ja sam završio sa ovim mojim, po svemu viđenom, monologom.

Onda ga ti sad odbanuj, Brus.

A Celt neka banuje trajno.

Odoh, kad već pravila nemamo.

Ja čak i tebe volim.

uvezani ko malteški red

A ja sam član Malteškog reda, bar sam bio, nisu me zvanično izbacili.

Odoh, kad već pravila nemamo.

pravila su nepotrebna ovde. jedino pravilo za ban: ponasaj se normalno i u skladu sa svojim statusom inace ce te banovati neki moderator po sopstvenom nahodjenju, koje je verovatno razlicito od moderatora do moderatora i od situacije do situacije. to dal si dobio 5 ili 50 dana je nebitno kad si vec doso u situaciju da te banuju. jedanput se izvuces drugi put najebes, statistika svede na to da ti je dupe uvek pozadi.

Meni su zalupili desetak minusa, kad sam naivan usao po prvi put u kafanu. Valjda interna sala da me udalje sa kafana ceta, jer umanje skor tako da vise nemas 500 poena. Nije strasno, mislim da su onda cak i vratili par pluseva, ali zao mi je sto su lupali minuse na posljednju definiciju koja mi je u popularnim...
Nekakav somi, (nesto)888...

Ne bih volio nikakve sankcije za njih, dobra je bila fora, samo sto mi je krivo zbog te definicije

Hahahah koliko si proveo vremena u kafani, 3,2 sekunde?

A tu si ptico :) Koliko mi je trebalo da pozdravim sve

Piaf, plusiro sam je ja, msm tu zadnju definiciju. Biće popularna opet vešt sam u tome.
Inače, ne beri brige, to je standard i mene su jebavali tako prvi put kacam ušao u kafanu. Još 50 poena bila granica. Pazl me spasio tada. Lajkovao sam ga posle za to jbg

majku li im u picku jebem, logujem se ono minus logujem se ono minus!!!

pseto88
Hahahah koliko si proveo vremena u kafani, 3,2 sekunde?

Dovoljno da mu vas četvorica svi zveknete po tri nekažnjiva minusa. Spontano, a?

Brate upao si postom: zdravo, samo da pozdravim sve u kafani sada kada imam 500 poena!

Zicer brate, nista licno. Jos smo ti vratili posle pluseve da mozes da dodjes(dosuse opet bi te drkali mozda ali bi opet i vratili).

Ne seri agilni nas trojica po jedan minus

Ја сам му дао два, после плусирао једну, било ми жао мало јбг. Али брате, улази лик на чет са спиком: "Поз свима, ево ме коначно, први пут сам овде, коначно сам скупио поене". Одеш му на профил, видиш 501 поен, логично је да ћеш му рокнути два минуса лоло

jadan le piaf, što si tako grozan pseto?!?!

http://i.giphy.com/fdhaNAZRxrz2w.gif

I jos je svako od nas mislio da ce to biti jedini bukvalno je fasovao minuse u roku od odma

а срање му је ова последња дефиниција нема ту шта да се даје плус

I samo da se zna da se ne pravdam uopste, proveri tamo sta sam radio pa me banuj ako ima sto. Ili me banuj za spem ove teme, moze i to.