Prijava

odaberi mi definiciju, ljubavi, fali mi jedna za krunu

koji pederaj leptijebem...

Cekaj stani a sta je sa le pijafom?

Le pjaf, opusti se. Drkali su tako i jednog autora što se pohvalio kako je upao u top 2000 popularnih na sajtu.

le piaf

Meni su zalupili desetak minusa, kad sam naivan usao po prvi put u kafanu. Valjda interna sala da me udalje sa kafana ceta

Дечко, то је било упозорење. Али очигледно да ниси схватио, чим ти и даље стоје те клевете на профилу. Немој да ме тераш да пуштам Пезику на тебе.

Sta mu stoji na profilu brate?

Све саме лажи. Осим оног за ситне очи, то може да се каже да је дискутабилно.

Pošto mekinje Stevo?

A to. Video sam to nego reko da nije kacio incident sa ceta

@pseto88 Evo me, ziv sam jos! Mada je jos jedna teska noc preda mnom. Pritajio sam se kad sam pronasao odsjecenu konjsku glavu pod jorganom, ali dobro je ispalo.
@(....KrajsleR...) Hehe, dobro da znam. Ma vjerovatno bih se i ja tako sprdao da imam ekipu.
@Стеван E jbg sad, opet se nisam ogradio onom holivudskom: Svaka slicnost sa stvarnim osobama je potpuno slucajna. A ako nemas slicnosti sa Stevom tim bolje, jer u tom slucaju "There is no need to be upset" :)

Čini mi se da su mi pukle dve serije hejta od po desetak minusa, verovatno sam navukao gnev pojedinaca jednom defkom...

Zahvaljujem. Na defkama ostao isti skor, ali u zbiru i poziciji se vidi korekcija.

Provera.. Primećujem pad od nekih 15-16 glasova :D

Wolfe, nema hejta.

Da se proveri koje mi je ocene BLZ veceras dao.
Pošto je nešto komentarisao i smarao po starijim definicijama kad smo ga napušili

To ne možeš proveravati, tema za takva pitanja ne postoji. Mogu ti reći samo da si dobio jednu jedinu ocenu od njega u prethodna 24h.