Prijava

'Ајде да видимо шта мислите о филму...

Film je do jaja, knjiga je bolja.

Јесте, а о цртаном филму ?

Kakvom crtanom filmu? :)

Имаш цртани филм из 78. додуше Бакаши, лик који га је правио морао је да радњу смести у два дела па су фанови били бесни ко рисови... http://www.youtube.com/watch?v=UesmBHjbDLE

E, nije los ovaj crtani. :)Sad cu da odgledam i ostale delove.

Crtani mi je malko istipovan. Pogotovo orci.

И недорађен, због неуспеха Бакашија прошло је двадесет и кусур година док се није појавио Џексон.

Dobro. Trebala je i tehnologija sustići film.
Jednom sam naleteo na strip. U Stripoteci. Bio je cool.

Je l' moze neko da postuje link za strip ovde? Bas bih voleo da procitam...

meni su filmovi bili odlicni, dosta im je paznje posveceno i da je bilo mnogo poznatih faca vjerovatno ne bi valjao nicemu. Samo par puta su me smorili Frodo i Sem.

Mene je najviše smorio Legolas. Baš su ga pederski odradili. :)

Prva dva dela filma su bili odlični. Treći je takvo govno, da mi je zasrao i prošla dva dela...

Ja ne volim takve filmove... Mnogo su mi glupava ta cudovista koja glume nesto i skackaju kao zecevi po ekranu. A knjigu mi ne pada na pamet da citam kad je film bezveze a ona 1000 strana ima. Ko to da cita...

Ljudi, dosadni ste više sa ovim "Dunjica slatkica" duplim nalozima.
Nije mi smešno, nije nikom smešno, iskulirajte...

:)))
Ja sam pročitala sve knjige, i jako mi se dopadaju, a film... ne preterano.

A jeste dosadno Piro.
Film mi se svidja i slazem se da je Legolas pederski uradjen :)

Ма и ја исто сматрам такве филмове дегутатним и опасним по омладину :) Ево сам Виго Мортерсен је шетао по главном граду Новог Зеланда обучен у Арагорна.

Jako je zahtevno preneti Tolkina na platno i naravno, u ovom slucaju, neuspesno. Tolkin je stvorio svet koji se ne moze spakovati u par sati holivudskog filma koji je zapravo Tolkina priblizio sirokim masama. Ne svidja mi se film jer je sve sasvim drugacije i kompleksnije. Izbaceni su mnogi detalji koji su jako bitni. Film je, ponavljam, cista komercijala.

Meni se iskreno svidja gospodar prstenova,Legolas jeste uradjen pederski tu se svi slazemo....samo su me Frodo i Sam iznervirali vise puta u 2. i 3. delu,placu u svakoj drugoj sceni.
Samo problem kod takvih filmova(koji su radjeni po knjizi) sto 70% sadrzaja izbace radi delimicno normalnog vremena trajanja filma...