Prijava

Ја се из неког чудног разлога никад нисам палио на те хобите, вилењаке и то... Одледао сам први део и сморио се жешће, стоји то да је филм одрађен фантастично и да је књига препуна детаља, али ето, никад то нисам волео...

Film je ekstra, ali knjiga je mnogo bolja. :) Pročitao sam 2 dela. Sviđa mi se originalnost naziva raznih bića i činjenica da je Tolkin stvorio čitav jezik vilenjaka i čitav jezik patuljaka.

Ian McKellen (tumačio Gandalfa) je u stvarnom životu gej. xD

Ian McKellen (tumačio Gandalfa) je u stvarnom životu gej.

Не само да си ми срушио Снешка, него си се и искењао по њему.
Зашто, Гандалфе, зашто?

Хаха, Гандалф дукатлија. :)

Ian McKellen (tumačio Gandalfa) je u stvarnom životu gej. xD

Ko bi rekao? xD Nego, da li je neko čitao Tolkinov rečnik? Preporučio bih svim ljubiteljima Gospodara prstenova. Objašnjeni su svi pojmovi iz Tolkinovih dela. :)

После оног метросексуалца Леголаса, наравно. :)

I am Legolas, son of Plexiglas!

Film je dobar izmedju ostalog jer je ponovo pobudio interesovanje za knjigu, sto uopste nije lose... sa knjigom tek pocinje uzivanje.

Lord Triša
'Ајде да видимо шта мислите о филму...

Za mene licno bi ovo bilo savrseno stivo za Ludovikov tretman. Za moje mucenje.

Nakanicu se da odgledam veceras cim zavrsim sa jednim hororom...4 sata vilenjaka i orkova i tih sranja,nikad ne bi gledao,al ajde da nakon 10 godina pogledam ono sto jedini ja nisam i mnogima se svidelo...taman kad sam navaren.

Omiljeni film, po meni najveće dostignuče holivudske filmografije ovog žanra. Samo reči hvale. Pročito knjige, pogledao sva tri dela više desetina puta i željno iščekujem Hobita. Omiljeni lik Eomer.

Dugo ne videh ovu temu... elem...
Ništa to je to.

Мени се свиџа филм. Ремек дело. Носи дубоку поруку о правим вредностима, борба добра и зла, добро увек на крају победи, љубав, пријатељство, част, храброст, морал, идеали, јунаштво.

Притом, краљ Теоден и рохимири јебу и арче!

Muzika iz filma je vrhunska. Ja gledo davali u bioskopu u bl 1 i drugi dio filma zaredom, pred dolazak trećeg dijela u bioskop. Nekih 7 sati sjedanja, ali vrijedi.

Ne bi pristao na takvu torturu sve da mi plate...

Да гледам ја ово? Још никад нисам цео одгледао, а сви га фале. Додуше, сестра ми за неки рођердан купила и књигу, али пошто је други део, никад је нисам ни отворио. Много ми делује усрано, гледао сам 20 мин једном и то сам више зевао у прозор, него у монитор

Гледај. Одличан одличан филм, направљен по одличној одличној књизи.

наравно да гледаш.