Prijava

Cigo je probao da vidi sta ce da se desi ako krene sa spustenim rukama poludefanzivno oslanjajuci se na eskivaze, i to mu je proslo. Klickova prednja sa kojom je navikao da pravi distancu i krnji protivnika na poene je bila neupotrebljiva. Klicko bi u sledecoj borbi mogao da ga dobije bez problema, ako bude skupio muda, shvatio da za promenu on mora da se ponasa kao manji borac sa kracim rukama i krenuo direktno na njega bez taktiziranja koje on mnogo voli, pa da vidis da li nece da digne gard.
Zasluzeno potpuno je izgubio, i ima sansu da dokaze da nije dosadni smrad kakvim ga mnogi smatraju. Ta borba bi trebalo da bude mnogo dobra.

zar nisu trebali vajlder i klicko da rade?

Najgluplji meč za titulu u istoriji.

Dobro, ozbiljna konkurencija su mečevi Holifild vs Lenoks.

Jebem im mater da im jebem kad vidim ovakvo gledanje i proseravanje ko onda mani i mejvejder pomislim da treba sudija da prekine mec i kaze aj mrs obojica u kurac nema borbe svi kucama. Mada bi dobio batine jbg

Boks vapi za nekim devetnaestogodisnjim tajsonom

pročitao sam mani i vejvrajder

teška kategorija zadnji 15+ godina propo

Boks vapi za nekim devetnaestogodisnjim tajsonom

vaistinu
super teska postala govno
kraj
nema sta da se diskutuje vise kada sam ja to zakljucio

ma ovo sinoć kafanska tuča bila, dva pijana lika se mlataraju dok ja sjedim i pijem za susjednim stolom i boli me kurac

eh moja teška kategorijo na šta si spala

Meni dosta što te Kličko smarač skinut. Jedan je u iljadu Tajson koji seva u teškoj jbg

Braca klicko klasicni murinjovci

Neće Kličko ovog gana nikad dobiti. Dok on nauči da napada cigan će da navežba precizniji udarac, mlađi je 15 godina i tu je kraj priče

Zao mi sto ga cigan nije bacio na pod

kad me drug danilo dira ja mu kažem udariću te boksom mamlaze jedan!!!

оплако сам део кад је кренуо да синанише на крају

па подоста јесте ;)

sry shomee mislio sam na ovog erua nije mi izbacilo tvoj post