Prijava

НЕМОЈ ДА СЕ ПОНОВИ! шалим се брт, видим да је у истој минути написано

Procitah vam sve komentare i primecujem da niko nije spomenuo tikove gancija sa stalnim cesanjem nosa, trljanjem potiljka i ostale cudne cimke. Koks, efedrin ili sam ja ovo jedini video?

па ја први то радим, мсм ово са дркањем носа рукавицама као и милијарду људи у ударачким спортовима које сам гледао или знам

Lol Murbi, ja brate imam tikove a prestao sam sa boxom ima više od 6 dina

Sto se rokate tolko :) ?
Jel efedrin kapi za nos ili tablete?

па увек пре тренинга лајна кокса брт, тренер донесе 10 мића и онда то разделимо на равне части. на половини се увек додатно поправимо. то раде сви борци зато дирају нос, како то ниси знао?

Pa koliko onda košta taj trening kad mu se isplati da da toliko koksa, sto hiljada maraka godišnje?

Koliko je to tačno u braći, ja imam šestoro, pa ako nije problem hteo bih da postanem fjuri cigan.

па питај мурбија, он се баш доста разуме у узимање кокса и ефедрина у борилачким спортовима и изазивања тикова због истог

haha i ja imam tu naviku trljanja nosa
valjda ona fora da ga zagrejes otkud znam

ala se cepa koks u boksu i kikboksu to nije realno inace

oduzeli ciganu ibf pojas
dat eskalajted kvikli

Vidio sam i ja, kažu "slijedi nova borba", jel tačno? I što su oduzeli? Preticao preko duple pune?

potpisao novi mec sa klickom a ovi iz organizacije mu bili nasli izazivaca nekog vjaceslava

Изумрла врста, blun force trauma punches.
http://y2u.be/ApQlzehYyfo
Шта ли је довело до тога да данашњи шампиони толико промене стил.

pa ne znam nisam neki preveliki strucnjak, al ocigledno je da su to MASNI udarci koji brzo trose energy level. mozes biti pripremljen kao spartanac, ali ako ne nokautiras protivnika do 5 runde maks, velike su sanse da ces se klatiti ko odvaljena maloletnica do kraja meca. znaci ovo je neka sigurnija varijanta.

u cemu je fora sa ovim Pakijaoom nocas kvota na njega 1.56?? a na bredlija 2.60???

x 21

puta bente i uno

ne proganjam te čini ti se ok?

izlogovaću se sad