Prijava

nazim se sjeca svoje cuvene borbe sa kelijem, dopar viteo
https://www.youtube.com/watch?v=8ZfDRFa_NGw

Najbolji sport na svetu pored MMA.Zahvaljujuci tom sportu se mogu potuci i oni koji su pacifisti po prirodi ali opet vole da treniraju borilacke vestine.Pacifista po prirodi mislim da gleda na svaki nacin da razgovorom pa i povisavanjem tona ako treba resava nesuglasice i da izbegava da se fizicki sukobljava za sitne stvari kao npr. da ga neko na ulici podeva ako on oseti da nemora da se bije nece se ni bije i boli ga kurac dal ce ga zvati pickom zbog toga sto nece da se bije.Najprimenljivija borilacka vestina za nesuglasice u kafanama,za rad u obezbedjenju,za branjenje devojke itd... jer to samo u filmovima velicaju aikido i karate kako su bog zna sta borilacke vestine ali su u stvarnosti veoma slabo primenljive po mom nekom vidjenju.

Hukić odbranio titulu

Mejveder vs mekgregor 26. avgusta

Najveci mec ikada, bar po nekim parametrima?

Po nekim parametrima bi i meč Atomski miš - Žajk bio najveći ikada

recimo, najveći vukajlija boks meč ikada održan, pošto drugog nije bilo

Hahha jeste to jbg reko da se ogradim u posl trenutku da me ne jebu

ma znao sam što si ga napisao, ali iskoristio priliku da te prcnem malo :D

un poquito

Dobice po 100 miliona dolara minimum ako se budu tukli. Pa jebemti!

Mejveder je gotovo sigurno najodvratnija njuška u istoriji boksa

a jbt sta moze mma borac protiv profi boksera po bokserskim pravilima....kontam da se normalno bije majveder i ovako mator, da konor ne bi uspeo da mu plasira nijedan udarac....al bice namesteno naravno da bude ''uzbudljivije'' kad i on malo boksera da lupa po glavi....

...bokser po bokserskim pravilima vs bilo ko drugi je isto kao da npr c ronaldo igra 1 na 1 basket protiv lebrona....
moze ovaj da bude najbolji kolko oce u fudbalu, ovaj ce ga oprati na basketu s nulom

uvek volim na kraju svog izlaganja da ostavim tako neki slikovit primer, komparaciju...

Brt dobijaju po 100 miliona, za te pare bih se tuko sa Tajsonom, pa makar 100 dana bio u komi kasnije.

Mejveder navodno dobio 300mil protiv pakjaa, a pise borba zaradila 500mil a njegov networth 340mil e pa nzm, al uglavnom konor ce mozda dobiti 100mil ovaj vise sig, a bice najgledaniji mec u istoriji i najvise ce zaraditi

Jeste sto kaze pez iako je konor odlican bokser al jbg, radi zbog para on sig posle moze i u penziju, bas su malu kvotu dali na mejvedera ja msm

Ali ima da se hajpuje borba ko nijedna do sad iako ima samo par meseci, to ce haos pres konferencije biti

+23 na somija

Ne bih se ni branio samo bi reko rokaj mili deformisi me al nemoj u jaja. Mada naravno ne bi nista promenilo ni da se branim nego samo stepen velicine 100mil ocu da prikazem

ma majveder ima 41 godinu, daleko je on od vrhunske forme, al i tako mator da se ozbiljno bori protiv konora ovaj ne bi uspeo da uputi jedan cist udarac.
Moze konor da bude ''dobar bokser'' kolko hoce....jednostavno nema sanse, isto ko sto bokser ne bi imo sanse po mma pravilima u oktagonu....al kontam da se majveder nece tuci sa 100% nego kao onako s nekih 61% otprilike

a i ne znam po cemu je konor toliko ubedjen da je ''dobar'' boksac?

Za 100 milki bi ja Tajsonu odgrizao uvo i pojeo bonus ako bi mogao da mu pridjem.
Svakako je bez veze to mma da se bije po pravilima boksa ko bokser po pravilima mma da mora
Al pare jbg

Kojim pravilima mma?

po ufc pravilima ili bilo koje druge organizacije sta se pravis sad