Prijava

De moze najveci mec ikada da bude u ovim lakim kategorijama. Jedino sto je mekgregor ludak i marketabilan je pa ce da se stvori hajp oko meca inace ce sam mec biti kurcina.

To smo mislili i za klicko sa onim crncem ne? A ispade najveci mec u zadnjih 10god

mec ce biti super giga mega spektakl u svakom mogucem smislu sem u bokserskom.

Fora je sto bas ti mecevi za koje se misli da ce biti sranje budu bomba i suprotno. Sta je bilo za mejvejder-pakjao tuga jebena

mozda i bude dobar,mada ne verujem.bice vise neki vasar pre u toku i posle meca.sa puno proseravanja pre meca,verovatno i u toku samog meca. ispasce da se srecu po ulici da se makljaju svaki dan i da je u ringu osveta.mozda i neko nekom sjebe brata,pa ovaj drugi ode kod nekog tajlandjanina u sumu da ga uci fajt.posle se tuku tako sto zaviju ruke zavojima,urolaju u lepak i onda u staklo.

Zašto je ovaj svet toliko otišao u pičku materinu i šta nije u redu sa ovim narodom da od svega moraju praviti jebeni rialiti šou

Mislim da će biti relativno uzbudljiv meč, jer Mekgregor zna da mu je jedina šansa nokaut u prvih 4-5 rundi, a Mejveder će kasnije da radi šta hoće pa će verovatno ići na nokaut.

Dakle, Konor u drugoj polovini meča ne dobija. Sem toga, teško je predvideti šanse jer ovakav meč nikad nije viđen. Možda je razlika u klasi tolika da Flojd može Konora da završi u prvih 5 rundi, al mislim da najverovatnije dobija nokautom u drugoj polovini meča.

lik se penzioniso pre 2 godine, ima 41 godinu i kao ovaj trazi borbu s njim na vrhuncu snage i opet ce da popije batine

Ma majmunsie se zbog para, sta ce zaraditi ovaj mec ne bi ni priblizno u celoj mma karijeri a vec je fazon dosta pomerio granicu zarada

a stvarno bi za te pare uso i u ring sa gladnim grizlijem.

a pazi ovo ja sad pocnem da se snimam i prozivam majvedera, pricam kako cu ga razbiti, narod bi se digao, podrzao bi svog coveka iz naroda, poistovetili bi se sa mnom kao on je obican covek ko i mi, podrska bratu, digla bi se prica oko toga, realno mogo bi uzeti bar 20-25 miliona za mec s njim

Ovaj Hag što je izginuo, jebeno mi nije jasno koji kurac je tražio u ringu. Tačno se vidi da se još uvek nije prebacio sa MMA na boks. Jebeno tri puta je probao da ide u bacanje, pet puta je bio na zemlji pre nego što je izginuo.
Ajd' što sudija nije prekinuo meč, ovaj je ustajao i sve to, ali koji kurac je radio njegov tim, videlo se iz aviona da je u tom meču lik samo vreća. Primio je ko zna koliko udaraca u lobanju i tako dalje.

Pritom, u boksu mnogo više udaraca ide u glavu nego u MMA, i zbog toga je MMA zajebaniji, teže se prekidaju mečevi.
Jebeno mi ne ide u glavu da se napravi toliki niz grešaka. Prvo da ga puste da uđe u ring totalno nespreman za sport u kom se takmiči, drugo, da njegov tim ne vidi da ne može da stoji, i treće da sudija ne prekine meč. Na kraju ajd' što je on izginuo jer su svi redom neodgovorni nego što je i ovom drugom razjebana karijera u velikoj meri ovim mečom.

https://youtu.be/Idxyt6p9gec

Pritom, u boksu mnogo više udaraca ide u glavu nego u MMA, i zbog toga je MMA zajebaniji, teže se prekidaju mečevi.

kako mma zajebaniji, pa ima preko 100 zabelezenih slucajeva da su bokseri umrli nakon karijere od posledice udaranja u glavu....zamisli da boksujes 12 rundi i da tokom tih 12 rundi dobijes jedno 100 udaraca u glavu...konstantno te neko udara u glavu....samo te nabadaju u glavu, jezive posledice ostavlja....
svi oni monstruozni nokauti u mma su mnogo manje opasni od ovog konstantnog lupanja u glavu...zvekne te, onesvesti te i kraj, za 10 minuta si ko nov..

i k1 je mnogo opasniji od mma, to su i mnogi borci iz mma rekli, mnogo teze povrede, mnogo vise batina se dobija....ovde pola meca prodje u rusenju i guzvanju u parteru....ovde se non stop lupaju kolenima, nogama i nabadaju se u glavu

Vis da sam se zajebao, lapsus. Rekoh da u boksu ide vise udaraca u glavu, logicno da je boks zajebaniji brt.

a od cega je ovaj lik na klipu tacno umro? nijedan nokaut nije bio nesto strasan, ni taj poslednji nabod nije nesto bio bas za umiranje

$
Oko hiljadu puta vise para ima u profesionalnom boksu nego u MMA.

a od cega je ovaj lik na klipu tacno umro? nijedan nokaut nije bio nesto strasan, ni taj poslednji nabod nije nesto bio bas za umiranje

Poslednji nabod nije nabod, nego dva naboda, ali je dobio previše udaraca. To su teškaši, jebiga, svaki taj udarac je mnogo brutalniji nego što ti se čini. Loš je snimak tu, u suštini uništio ga je sa ta dva poslednja, plus je primio još pedeset prejebeni udaraca u glavu. Mislim, lik je kroz ceo meč jebena vreća. A i u prethodna dva je bio nokautiran. Fazon, verovatno je i pre ovog meča bio dobro oštećen.

Oštećen mozak. Posle meča pao u komu.

Boks je opasniji po coveka nego MMA, o tome pričamo.

U boksu su ti udarci u glavu uglavnom, i to brutalni, i to izaziva trajnje posledice od poluga, valjanja u parteru i ostalih čuda u MMA. Koliko god čudno to delovalo, MMA je bezbedniji po borce, iako možda ima više lomova i sranja, bokseri mnogo češće bivaju oštećeni trajno, zbog brutalnih udaraca u glavu.

Ako se meni obracas, ja sam se samo zapitao da li je moguce da neko tako menja misljenje zbog drugih, rekao si u prvom postu da je boks laksi jer se lakse prekidaju mecevi zbog udaraca u glavu, a posle ,,pa naravno da je boks tezi sam sam rekao da vise udaraca ide u glavu,,. I nazvao si to lapsusom.