Prijava

evo ga vratio se ovaj, ma kosmopolita je milostiva ovakve treba tuci po lobanji prsloj

ahhahaha TIK iza heroinske

pajdoman kad nema pajda sklupcha se,povraaca,svrbe ga kosti,dozivljava nerealno velike bolove,jedino sto moze mu pomoci je pajdo,zato se i zove FIX zbog toga pljackaju,ubijaju itd...prodaju kevu jebeno...na sve su spremni da bi uklonili te bolove

pusac kad nema cigaru nervozan je i ima zelju da upali pljugu i to je to,ajde mozda bi nekog nabo za pljugu al to je to xd

čisti sajt kosmo
počni sa mnom

NIJE KOSMA KRIVA MI SMO GOMNA

ma ajde na ovoj temi tretiraju isto obe zavisnosti peki d dzem:slazem se gambi,pljuge ipak jesu kao pajdo

,,video sam caleta kako krizira bez cigara bas je nervozan znaci ko pajdo,,

pajdo nije zavisnost.vise je strast

Nemam pojma, duvan me nikada nije privlačio, pa ga nisam ni probao. Mislim da dosta zavisi od karaktera.
Više je stvar psihičke nego fizičke zavisnosti. Imam ortakinju koja je propušila sa 20 godina, pa (na pritisak nas nepušača) batalila sa 23, pa nije pušila 3 godine, i sada opet puši (doduše dosta manje). Pitanje je da li je ona u tom "limbu" od 3 godine zaista uspela da batali psihičku zavisnost (nikotinsku svakako jeste- nije to sranje unosila u sebe 3 godine).

nagovorite je na jos stosta.budite kreativni.

tesko da ce nesto seksualno,gej ortaci su joj ipak

Sa druge strane, ne mogu da negiram da postoje ljudi koji puše 30-40 godina, pa batale ko da nikad nisu pušili.

Psihička zavisnost traje 7 godina

Kako god. Na Balkanu, a i generalno u južnim krajevima, svaka prva i po osoba je od nečega zavisna, ne mora to da bude gudra, cirka ili nikotin.

Ja sam zavistan od lepih žena.

Sad će prosek/gabori da se jave da kažu kako je to zavisnost izazvana ne-sagledavanjem stvari, lololo.

Nikotinska zavisnost je do jaja mozda smrdimo al nepusaci smrde metaforicno

To je moje mišljenje, svako ima pravo na svoje

hahaha