Prijava

Upravo htedoh da dodam.
Koristim Safari i Hrom na kompu, podjednako. Tu je trenutno win 7.
I Safari na lap topu, navikla sam, sve mi je uredno i pregledno. I nikad mi nije "pao". Na lap topu je OS X snow leopard.

Google Chrome tata !!! Samo treba vremena da se upraksaš

Da li iko koristi Internet Explorer još uvek?

hhahahah ta ti je dobra zezatore, salim se :DD niko sporo je i izjeda komp :))

Koristim Chrome.. najvise mi odgovara.

koristim mozilu.
na nju moze da se nadogradi idm, pa lepo skidam klipove sa jutjuba...

Pa imaš ju tjub daunlouder za skidanje sa YT. Opera radi posao, tu je i Mozila, a Hrom neće da radi, 3 puta sam ga instalirao danas i neće da otvori stranicu kad ga pokrenem.

Мени Мозила не ради, Флок онако солидан, Хром ради ко змај, Интернет Експлорер говно, Опера фазон Хрома, добра је, и Сафари је добар на лаптопу.

Meni je stariji komp i Opera mi radi najbolje. Mozilla mi radi sporo, Chrome radi ok, ali nekad stranice iz čista mira jednostavno neće da otvara, Safari nit' smrdi nit' miriše, dok IE nije vredan pomena.

Hromirani hrom obložen hromom. Taj imam.

ali nekad stranice iz čista mira jednostavno neće da otvara

И мени се то дешава.

Church pub,imas MacBook?
Kolko si dao(ako imas,mada ne verujem da se snow lepoard moze instalirati na obicnom lap top-u)?
Naravno,Chrome-Bog i batina.
Sve ocitava FULL,najveca bzina skidanja,NIKAD nije pao(za razliku od mozile o kojoj cu posle),Incognito ne koristim,lakse mi je da ocistim istoriju nego da pokrecem 100 cuda.
A sto je glavno 99,9% je radna povrsina.Ona cuda gore(strelice za back i forward,refresh i to) zauzimaju veoma mali deo prozora(za razliku od mozile koja pola ekrana prekrije Toolbar-ovima koje nemas pojma kako da izbrises(pokusavao sam sve ali nece) i ostalim bar-ovima).Lak update lako sve.A da napomenem za one koji koriste browser samo za 1 stvar,na chrome-u rade SVE skripte(i sa userscripts-a i ostale) i vecina add-onova,tako da ne morate da koristite mozilu za ovo,operu za ono,chrome za ness trece itd.
Znaci moje misljenje je da je Chrome najbolji.Ubedljivo.A i naravno,zaboravih da napomenem koristi MINIMUM cpu i ram(opet za razliku od mozile o kojoj ste dosta videli).Onda,opera...slicna chrome-u,dosta dobra,mozda cak i ista,ali navika je navika i ipak mislim da je chrome zakon.
Explorer...
'Tedoh da osmislim neki vic al nece nista.
Znaci na tu foru koristi se samo kad uradis windows pa da skines neki drugi browser :D
Mada ova devetka i nije tolko losa.
Mozzila-Unapredjeni IE..s tim sto jede RAM i CPU i naravno rusi se koci i te gluposti odozgo.Safari ne koristim,koristio sam jednom i nije bas nesto,mesavina ffoxa i opere.
I naravno ocu sad da vidim sta je ovo RockMelt,lici na chrome i operu spojenu u 1.
Svima preporucujem chrome jer je KONZA!

И мени се то дешава.

Da, da, to je glavni razlog zašto sam se vratio Operi.

Meni malo chrome previse zatrpan.
Sve trazim po pola sata... A i brze mi skida sa mozzilom jer preko IDM izvlacim maksimum iz mreze.

Imam Mozillu i Chrome.
Mozilu koristim oduvek, jer mi je pregledna i mogu da je budžim sa gomilama addon-ova (ima dosta korisnih), a brzina je sasvim dobra. A da, a tu su i persone, da promenis izgled.
Chrome sam probao da vidim da li je toliko brži koliko ga reklamiraju... i nešto se nisam oduševio... svidja mi se ono sa top sajtovima u novom tabu, ali to imam i na Mozili (metno addon) nije pregledan i nekako mi je čudan.
U Internet Explorer sam ušao samo jednom, i to greškom! Mrzim ga, ružan je i očajan puu.
A po nekoj statistici najviše se korist beš Internet Explorer, a mislim da je to zato jer gomila ljudi ne zna da postavi drugi Browser za default Browser.

Opera-jednostavna i brza...

najjaca fora je sto se IE nemoze izbrisati iz xp-a!
moze ti da ides na add-remove programs koliko oces i tamo da ga brises, mozes da ga juris po c-u, ali on ostaje...
samo ukucas u onu linij gdie ti pise nesto tipa "C:/My20%documents/..."!
neku internet adresu i on pici,,,

za IE kazu da je najcesce koriscen, ali ja neznam nikog ko ga zaista koristi...
cak i na klipovima sa youtuba obicno koriste nesto drugo.

Opera-jednostavna i brza...

FF je postao govno. Chrome onako. Suviše mi je light. Flock, nervira me :)

Mozilla, explorer od onoga što koristim.

ja Chrome, pre toga sam koristio mozilu ali sada mi je chrome na prvom mestu ubedljivo