Prijava

Maxton? Imam amortizere Maxton na kolima, nisam znao da prave i browser-e... :-)

Treba probati Safari,radi sasvim solidno.

ahhahah xD
htedoh reci Maxthon

u praksi Hrom je najbolji,

osim kad zabode odjednom ili se restartuje ili ima glup meni...
Mozila: nikad se nije restartovala, a da nema razlog (prvo ti kaže stvar je takva i takva, hoćeš li da restartuješ sad ili posle), nikad se nije zabola na duže od 10 sekundi (Hrom i po par minuta) ima lep i pristupačan meni sa više opcija...
Hrom je za početnike...
jednostavan i osakaćen...
a kažu da je brži... kurac je brži... možda od kornjače, ali od ostalih browsera nije...

ja ne znam kako to kod tebe ali meni se NIKAD nije restartovao, otvara se najbrze, otvara stranice najbrze, nema 1965232 addonova koji zauzimaju pola ekrana i unistavaju preglednost. radi ono sto bi trebalo da radi.
pa sta ako je jednostavan? koji ce mi kurac browser multipraktik?

addonovi se uklanjaju sa dva klika, pa tako da to nije neki problem...

Hrom kenja sa fazonima a jel to ta stranica i sl.
Neda da kucas sta hoces vec to odmah trazi na googleu.
Ili kada te pita jel hoces da ti prevede vukajliju sa ''hrvatskog'' na srpsk.
Brza je samo od kornjace koja ide u nazad...

Inace je ok...

Haha...ko prvo nzm stvarno ali pogledajte milijarde testova koji su postavljeni po netu...
Mozila 3.6 je uzasno govno(imao sam iskustva sa njom,mnogo iskustva) cak ce je i xplorer prestici
chrome je pobego svima i nema vise ko da ga stigne...cak ni opera
a sto se tice direktno mozile i chrome-a
znaci mozila..prespora,milijarde addonova koji 1000 godina kenjaju o nekim sranjima..
nista se ne vidi jer dolaze do dna ekrana
...
ma koj ja kurac ovo pisem ko je koristio chrome zna ko nije nek se muci sa ostalim boli me tuki sta misle ostali meni radi najbolje i najbrze i ćao...

koristio sam Hrom, sranje
addonove sam stavljas i sam ih brises, tako da biras koliko ces ih imati...
i ne ynam kako to zauzimaju ceo ekran, ja ih imam 10 i lepo se sve vidi ko i bez njih...
jedino ako instaliratre Toolbarove kad god vam se ponudi...
sto je cista budalastina...
EDIT: evo slika moje, lepo pregledno...
http://img337.imageshack.us/img337/1512/mozila.jpg
a kome treba, moze i ovako osakacena... ko Hrom
http://img146.imageshack.us/img146/9485/mozila2.jpg

znaci ljudi,recicete da sam lud ali...
ovaj explorer uopste nije los i uopste nije ono o cemu svi pricaju
licno jesam navikao na chrome i nabudzio ga sa addonovima koji mi trebaju i opet ne zauzima mnogo cpu(za razliku od mozile)
ali recimo explorer mu dodje sad slican
brzina je veoma dobra,neuporediva sa IE 5,6,7 i.. onaj zadnji...
lepo je sredjeno ,ne prekriva vise toliko radne povrsine (bez addonova)
ima neke ubacene gluposti neka cuda koja ga stvarno cine...mnogo opasnim browserom
konacno da microsoft malo ispravi greske
IE 9 i Windows 7!!

Ljudi ja vas ne razumem, totalno...
Ako vam je vaznije da vam pretrazicas izgleda lepse, urednije, da ima vise pluginova, da ne pokazuje addove, pop out sranja, totalno gresite.
Po meni je najvaznija brzina, u tome je Chrome najbolji. Samo neko mi neko kaze da on nije najbrzi...
E sad ako moze da se bira izmedju Chroma Plus i Google Chroma izabracu plus zato sto ima vise opcija.
Sada, brzina skidanja najvise zavisi od neta, mene bas zabole da li skidam preko Mozile ili Chroma ali cesce preko Chroma...

Sad malo o Mozili, meni licno ona je sranje, toliko spora, spora, spora... Pokusao sam i sa najnovijom verzijom, i opet zabada. Mozda i ja gresim ali najvaznije je da je pretrazivac brz a Mozila nije brza, jedino sto mi se svidja kod nje je sto ima jednostavne opcije...

Ja koristim najvise Chrome plus mada imam i obican Chrome imam i Mozilu i Explorer ali brzina pretrazivanja je keva...

chrome najbrzi..sto implicira da najmanje kida zivce.

Mozilla mi mnogo sporo skroluje kad sam na Vukajliji under Ubuntu (Linux), pod Windowsom nemam taj problem.

http://www.tomshardware.com/reviews/firefox-chrome-opera,2558-10.html

Rezultat je da je u uporednom testu Chrome najbolji, zahvaljujuci vecem broju 2. mesta, iako je Opera imala vise 1. mesta u pojedinacnim testovima. Sad, da bi se proverilo koji od ova dva je bolji, trebalo bi da uporede direktno Chrome i Operu.

EDIT: Da ponovim i ovde ono sto stalno govorim: Hrom je bangav!

Мене чуди да нико жив није поменуо најбољи броњсер од свих. Нетскејп је убедљиво ван конкуренције. Хром је говно.