Prijava

Ima li neko nekog WEB dizajnera da preporuči???

MOgu ti pomoci oko grafike ali ne oko programiranja.

Jesi li skup? Znaš li nekoga ko i to radi ili hoće da pomogne a da su mu cene iole hrišćanske?

Ujko,najbolje da detaljno objasnis sta zelis da napravis.Tako mozda nadjes i nekog enitijastu koji ce ti to da napravi za dzabe ako mu se svidi ideja.

Sad se setih da znam i coveka koji odlično zna html. Reci šta ti treba pa možemo nešto da iskombinujemo. A što se tiče skupoće mogu biti i budala pa da bude za dž ako nije mnogo cimanja ;)

Treba (od nule) napraviti 2 potpuno nova sajta,
-jedan, prevodilački sa većim brojem pratećih aktivnosti, promocija i edukacija CAT prevodilaštva.
-drugi, promotivno, (promoviše se kineziologija kao nova nauka u Srbiji), savetodavni, terapijski, informacioni.

Pomoć mogu da prihvatim samo ako mogu da je uzvratim kroz protiv-uslugu ili platim kešom.
Domeni su već kupljeni i plaćeni, treba ih startovati što pre a pri tome ostaviti mogućnost proširenja i dogradnje. Te stvari ti se otmu i nikad ne znaš gde će te odvesti!
Predlažem susret i razgovor En_dotter + mali prst + ujka + ko god želi i može da pomogne delom i savetom.
Svi dobronamerni konstruktivni predlozi i pomoć DOBRODOŠLI.

Pitaj kaizena.Mozda on zna da radi to ili moze da ti preporuci nekog.
A imam i prijatelja pa mogu da se raspitam kod njega sutra ako ce ti znaciti.

hvala, ali meni je posla preko glave :)

na tvom mestu ujka vanja, bih dao oglas na forumu:
http://www.devprotalk.com/f36-poslovne-ponude-i-zapoljavanje.html

Kaizene, ako možeš pomagaj, daj nekoga preporuči, sa oglasima imam tragična iskustva.

a ja sa preporukama ;)

Ja cu da pitam mog ortaka!:D

Ujko,ja nemam bas nikakvog iskustva sa sajtovima...ali ako ti zatreba bilo koja vrsta 2d animacije za sajt rado cu ti pomoci.

Ujko raspitala sam se kod ortaka i dao mi je broj onog ko to radi.
Broj cu da ti napisem preko PVT-a,ako hoces

Drugari, (Echi, Prstiću, Dotere)
Hvala, svaka pomoć mi je značajna i prihvatam je, Možete li da se javite na mejl, slobodno.
Kaizene, razumem te potpuno, klizav je to teren. Hvala u svakom sučaju.!
prevodi@verat.net