Prijava

Vidim ovde se žonglira sličnim avatarima. Jedni imaju powerpuff avatare, drugi imaju ovakve avatare, treći imaju takve avatare.

Šta se to dešava i zašto ja nisam informisan o tome?

slika=http://www.angryox.com/weird/images/freaky-cat.jpg

Gengovi batice, podela na ekipe i povlašćene. Delimo se na klase i kaste.
Eto ja regrutujem jakuze, pošto niko neće da bude Moćni rendžer.

Izgleda da sam ja one-man-gang.

Pa ako ne želiš da budeš moćni Rendžer ili bar nindža kornjača :D

Oću da budem transformer. :)

Neee to nije dovoljno urbano.

2 dlz: Uuuu, što sam povlašćena... a i Selenijum isto. Sve pucamo od raznih povlašćenja i privilegija. :-)

Uskoro pravimo klan spaljene keruše. Ček da uzmem šerpu. Kerušo, vrati mi ogRlicu! Kerušo, vrati mi ogRlicu! Kerušo, vrati mi ogRlicu! Kerušo, vrati mi ogRlicu! Kerušo, vrati mi ogRlicu! E, tako. Ritual spaljene keruše obavljen. :)

Dokle više jebote teoretičari zavere ovde... Ne znam koji je vaš problem, stvarno. Je l treba možda da podnosim svaki avatar na moderatorsko odobrenje? Samo reci, dušo. Upravo ste nadjebali B92, kongredžlejšns. :-)

Gotovo je. Već sam stavio pokemona kao avatar. Zakasnila si GZM.

Ja se ne sjecam da se iko bunio protiv "gangova" kad smo nas par furali avatare ziljavih pichki i kad su ljudi imali slichne avatare ovdje...
Znachi chovjek vishe ne smije ni da avatar stavi, a da mu ne seru...
Sledeci put kad budem planirala da promjenim avatar, apliciracu ne-znam-kome, to ce da bude tri puta ovjereno u opshtini i uplaceno 1000din za taksu.
Ili mozda ako stavim svoju sliku (faca, noge, chizme, ruke, nebitno), mozda nece biti potrebe za tim...Jer cu tada da budem kuuuuuuuuuuuuul....

Ljudi, zapravo žene, šaleli smo se. Meni su lično simpatični vaši avatari samo bi vam drugačije raspodelila uloge.
Selena što si bre toliko nadrkana ženo božja. Svi avatari su spradancija, što se mene tiča sve je dozvoljeno. Šta se odmah osećate prozvano.

Pa, ono, otvorena tema o klanovima na forumu i pomenuti naši avatari onako uzgred... baš me čudi, vala, pravo veliš, što li se osećamo prozvano... ova selena je tako uštogljena, odmah sve shvata negativno i preozbiljno! Je l da? :-)

To je Dotterov uticaj ako se ja pitam.

Je l da? Ne pitaš se. :-)
Kao što vi volite da spejsbukujete, tako i mi volimo da se zezamo sa avatarima. Ja ne idem na te teme da smaram ljude zato što se zabavljaju na svoj način, pa ne vidim čemu ovo. Da je neko samo dirnuo neku od myspace tema, bila bi odmah dreka s tvoje strane, i isti pretvoren u bezosećajnog fašistu. Ali svi drugi mogu da budu prozivani do kraja sveta ako je tebi ćef.

Sve jedno, izjašnjavm se :P
Mnogo nadrndan čovek ja ga zamišljam kao onako plavog sa sve belom kapicom.

Stvarno? Onda ga nikad ne bi prepoznala kad bi te sreo, kojim nesrećnim slučajem.
Bila si kul lik dok nisi postala moderator. Ako ste rešili da oterate određene ljude sa sajta, nema potrebe za ovim. Napišite samo listu ko vam smeta. Ja lično ću sama otići bez problema na tvoj moderatorski request, a verujem da se ovo zgadilo dovoljno i ostalima sa liste.